Szpital w Katowicach

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #18722

  agula24

  Bardzo polecam szpital im Leszczyńskiego w Katowicach- ja tam rodziłam. Aby usmierzyć ból siedziałam sobie w wannie z hydromasażem i dostałam z z o.o. Wszystko z kasy chorych- jestem naprawdę zadowolona. Mam numer do super położnej, która przy porodzie naprawdę gra główne skrzypce ( w przeciwieństwie do lekarza, który jest tylko przy fazie końcowej)!

  agula24 i Kochaniutki Bartoszek

  #263215

  justyna76

  Re: Szpital w Katowicach

  a mogłabyś podać numer? i ile się jej płaci? a w ogóle gdzie jest ten szpital??? bo ja chyba będę rodzić w Rydygierze ale chętnie dowiem się o innych szpitalach:)))
  dzieki

  Justyna i Mareczek(chyba) 11.09  #263216

  ika

  Re: Szpital w Katowicach

  To jest szpital na ulicy Racibibirskiej w Katowicach. Nie rodziłam jeszcze, ale miałam tam dwa zabiegi. Traktowano mnie naprawde sympatycznie. W przyszłości zamierzam też z niego skorzystać jako rodząca. Ma również jak szpital im Rygiera odznaczenie szpitala przyjaznego dziecku.
  pozdrawiam

  ika

  #263217

  Anonim

  Re: Szpital w Katowicach

  Ja też rodziłam w maju na Raciborskiej i jestem zachwycona. Korzystałam z wanny i miałam znieczulenie zewnątrzoponowe za darmo. Położna, lekarz i opieka po porodzie super. Poza tym szpital jest świeżo po remoncie, przez co wszytsko jest takie świeże i czyste. Polecam z czystym sumieniem.

  Magda

  #263218

  Anonim

  Re: Szpital w Katowicach

  W Rydygierze byłam akurat wczoraj na badaniach z moim maleństem. Siedziałam na noworodkach i rozmawiałam z kobitkami które tam rodziły i mówiły że nic specjalnego. A mojemu maleństwu te pielęgniarki przy pobieraniu krwi nie wiem jakim cudem zadrapały igłą nóżkę. Na dodatek nic mi nie powiedziały tylko ubrały śpiochy i jak przyszłam do domu to zobaczyłam! Byłam wściekła! Szpital Leszczyńskiego jest w Katowicach na ul .Raciborskiej to jest w okolicach Pałacu Młodzieży- jak narazie znieczulenie, wanna itd za darmo! Moja położna okazała się świetną kobitką i choć nic nie chciała my z mężem daliśmy jej 100 zł bo została ze mną po swoim dyżuże a ja byłam bardzo zadowolona! Jeżeli będziesz już zdecydowana to podam Ci ten numer na priv! Pozdrawiam.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close