uczulenie??

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #9372

  izuncia

  Moj synek ma na okolo odbytu takie czerwone krostki miejscami nawet ropne i taraz atakuje siusiaka, jutro ide z nim do lekarza,ale martwie sie!! smaruje mu to taka mascia ale malo cos skutkuje, podobno to od kupy( byl w klinice przez 10 dni) ,Mam nadzeiej ze to nic powaznego!!!
  PozdrawiamIza

  #154302

  pluto

  Re: uczulenie??

  Mój synek miał takie krostki jak miał plesniawki….lekarka powiedziała, że to jedno z drugim jest połączone…….teraz ma plesniawy nadal w buzi, ale tych krosteczek na pupie juz nie ma……….
  Jula

  julka  #154303

  pluto

  Re: uczulenie??

  A spróbuj posamrować Bepanthenem………poza tym może jest uczulony na tetrę lub Pampersy….zmień pieluszki na jakiś czas, najwyżej wyeliminujesz jedną rzecz……..

  julka

  #154304

  ankalenka

  Re: uczulenie??

  To bakteryjne. pewnie dostaniesz maść z antybiotykiem.
  A.

  #154305

  jogibabu

  Re: uczulenie??

  czym smarujesz pleśniawki?
  Pozdrawiam A.

  #154306

  madziorek

  Re: uczulenie??

  jeżeli to jest uczulenie to może być od husteczek, kremu, pieluch, proszku do prania (jeśli używasz tetry), wszystkiego co ma kontakt z pupą. należałoby się zastanowić czy nie zmieniłaś którejś z wyżej wymienionych rzeczy. mój dzidziuś dostał strasznego uczulenia w tych miejscach od husteczek. nie było w sklepie tych, których wcześniej używaliśmy. lekarz wypisał maść sterydową, a po niej było jeszcze gorzej. pomógł homeopata, jednak leczenie trwało około miesiąca.
  pozdrawiam

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close