upławy po wizycie u gina

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #75584

  nat1

  Witam,

  Jestem w 24 tygodniu ciąży. Wczoraj byłam na USG połówkowym, lekarz również badał mnie ginekologicznie, bo poskarżyłam się na naprawdę niewielkie plamienie. Stwierdził, że wszystko jest o.k. a dzisiaj rano plamienie się nasiliło. W chwili obecnej jest już naprawdę niewielkie. Czy powinnam się zgłosić do lekarza? Nie chcę wyjść na panikarę – jeżeli wczoraj powiedział, że wszystko o.k.

  Poradzcie
  Niki

  #998537

  marti1

  Re: upławy po wizycie u gina

  Niki,

  W tytule piszesz upławy a w treści plamienia. Czy dobrz rozumiem, że że w upławach jest krew? Jeżeli tak to moim zdaniem powinnaś zgłosić się do lekarza albo na izbę przyjęć do szpitala. Nie myśl sobie że ktoś pomyśli, że jesteś panikarą tylko myśl o swoim dziecku. Ja sama jak miałam skurcze w 18 tc za namową dziewczyn pojechałam na izbę przyjęć i tylko to pozwoliło mi się uspokoić.
  A jeżeli lekarz mówi, że jest ok to ok ale w takim razie powinien wyjaśnić skąd to plamienie a nie to bagatelizować.

  Trzymam kciuki!

  Aniołek (8.2003) +..  #998538

  agat79

  Re: upławy po wizycie u gina

  Jezeli powiedzialas lekarzowi o tych plamieniach i uznal to za ok, to znaczy, ze to nic groznego. Pamietam, ze po badaniu tez plamilam, ale to juz byly ostatnie dni ciazy.Nie byly to plamy krwisto-czerwone, tylko takie brazowawe. Moze byc, ze wynika to przez badanie, ze plamienie sie powiekszylo.Mnie jednak moja lekarka mowila, ze jak wystapi jakiekolwiek krwawienie, powinnam sie zglosic. Musisz sama zadecydowac. Pozdrawiam Agata i Olivia 27.07.04

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close