vibovit

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #7905

  czarna

  ostatnio spostrzegłam że mojej Ewuni zaczeła sie pocic głłówka pobiegłam do lekarza a on przepisał vibovit? nie wiem tylko czy to pomoże przecież jest to objaw krzywicy,i jeszcze ostatnio zaczeła sapać jak piesek wydaje mi sie że robi to specjalnie lekarz powiedział że nie widzi żadnej patologii ale boje się że może to coś z serduszkiem albo duszność co otym myślicie?????????

  #137795

  ankalenka

  Re: vibovit

  to nie musi być objaw krzywicy, nie martw się. sapie tak sobie czy przy wysiłku? a poza tym sapie czy wyraźnie się męczy podczas zabawy?  #137796

  czarna

  Re: vibovit

  Nie poprostu siedzi (no siedzieć to ona jeszcze nie potrafi) leży i smieje sie i tak sobie posapuje ale sprawia jej to radość chyba a mnie powód do zmartwień………

  #137797

  wioletta-sz

  Re: vibovit

  Mojej małej też pociła się główka, dostała więc zalecenie od lekarza z przychodni – końskie dawki vigantolu i vibovit (w nim też jest vit. D3). Jednak nasz prywatny lekarz stanowczo odradził, niestety potym jak mała zaczęła dostawać zaparć. Kasia do dziś (11miesięcy) poci się np. podczas jedzenia, ale na bieżąco pytamy się lekarza, jest badana i z tego co wiem nic się z nią złego nie dzieje. Otrzymuje jedną kropelkę D3 dziennie – podobno jeszcze przez miesiąc.
  Pozdrawiam
  Wiola

  #137798

  ankalenka

  Re: vibovit

  nie martw się tym dla dziecka to radość tak sobie posapać albo pokasłać, szczególnie gdy widzi wtedy żywą reakcję rodziców. mój synek (10 m-cy) czasami pokasłuje i jak mu mówię: „ojej jaki jestem chory khy, khy” (tu też kaszlę) to się zasmiewa i kaszle dalej, ewidentnie specjalnie. jakby dziecko męczyło się podczas zwykłej zabawy to trzeba by się wybrać do kardiologa a tak to się nie przejmuj.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close