wczorajszy post-płeć dzidzi-jeszcze jedna ważna sprawa…

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #36796

  gosik

  Dziewczyny często pytają też ,,czy ich dzidzia nie jest za mała” Je też szalałam na początku, jak mi usg pokazało, że dzidziuś jest 5 dni młodszy…..ostatnie usg w 18 tyg pokazało że dzidzia jest…..TRZY TYGODNIE STARSZA Myślałam że może to i dobrze że dzidziuś jest większy….choć potem pojawił się strach, że to chyba za wcześnie na takie rozbieżności……Usg robiłam ,,na dobrym sprzęcie”….i naprawdę był dobry….z nagraniem , dopplerem, wielki ekran pięknie było wszystko widać…..mój lekarz troszkę się zmartwił i sam chciał zrobić kolejne, by to wyjaśnić.
  Pomiary wskazały na dokładnie ten tydzień, w którym jestem. Lekarz mówi, że to zależy od tego jaki jest wgrany program Że w naszym szpitalu usg ,,na dole” pokazuje 4 tygodnie różnicy niż usg na oddziale
  Więc kobiety do 30 tyg wysyłają na dół na usg, a po 30tyg robią na górze…..dzidzia mojej siestry przed porodem ważyła z usg 3500-3600 a urodziła się 4 kg….

  Tak więc chyba czasem nie potrzebnie się stresujemy…….

  Buziaczki

  GOSIA i Maleńki Majowy Cud

  #479739

  nikita33

  Re: wczorajszy post-płeć dzidzi-jeszcze jedna ważna sprawa…

  Niezły numer z tymi aparatami, ciekawe, co to za szpital, w którym się badasz, bo u mnie też jest usg ” na górze” i „na dole”, może to ten sam?

  pozdrowionka od Gośki i marcowego Filipka  #479740

  apolosia

  Re: wczorajszy post-płeć dzidzi-jeszcze jedna ważna sprawa…

  Bardzo chciałabym obejrzeć swoje maleństwa właśnie na takim dużym monitorze. Czy robiłaś to USG może w W-wie? Jeśli tak, to czy mogłabyś podać mi adres?Pozdrawiam!

  Apolosia i bliźniątka najukochańsze:))

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close