wierzyć czy nie wierzyć

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #76326

  binasa

  Może wy mi dziewczyny pomożecie, bo mam taki problem. Nie wiem czy mam wierzyć programowi fertilityfriend FF. Mierze temperature od dwóch cykli i w tym cyklu pokazał mi że jest prawdopodobieństwo że jestem w ciąży i pokazał mi przybliżoną date zrobienia testu. Nie mam zbytnio żadnych objawów jedynie tyle że strasznie bolą mnie piersi i kręgosłup. Nie chce się łudzić, ale już sama nie wiem co mam myśleć. Boje się zatestować żeby sie nie rozczarowć. Może wy wiecie czy można wierzyć temu programowi?? Jesli tak to napiszcie.
  Z góry dziękuje za odpowiedź.

  #1012497

  gablysia

  Re: wierzyć czy nie wierzyć

  Nie patrz na program ani na układ gwiazd, tylko czekaj do terminu miesiączki i jeżeli nie przyjdzie rób test. Żaden program komputerowy nie wywróży ci czy jesteś w ciązy czy nie :))))
  Pozdrawiam serdecznie i życze dwóch kresek na teściku.  #1012498

  binasa

  Re: wierzyć czy nie wierzyć

  Okres mi się spóźnia tak można powiedzieć bo biore duphaston od 20 do 25 dc i zawsze miałam po odstawieniu do 5 dni dzisiaj jest 8 i dalej nic. I nie wiem czy mam dalej czekać na okres czy testować, bo nie chcę się znów rozczarować.

  #1012499

  truskawa

  Re: wierzyć czy nie wierzyć

  testuj nie ma na co czekać, z jakiego by to nie było powodu (brak @) to trzeba iść do gina, ale najpier wproponuje test.

  Truskawa + największy cud świata (26/10/2006)

  #1012500

  binasa

  Re: nie wiem cz sięuż cieszyć

  Zrobiłam dzisiaj test i wyszedł pozytywny. Nie weim czy mam się już cieszyć czy jeszcze czekać do wizyty lekarza, idę w przyszły poniedziałek. Dzięki za rade.

  #1012501

  kamelia

  Re: nie wiem cz sięuż cieszyć

  Cieszyć się. 🙂
  W poniedziałek gin i tak jeszcze nie potwierdzi ciąży poprzez badanie ani przez usg… Spokojnie poczekać możesz do 6 tyg ciąży (licząc od poprzedniego okresu).
  Gratuluję!

  Michałek 14.08.2003

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close