Wróciłam do pracy.

Wczoraj moja córka skończyła 5 miesięcy, a dzisiaj musiałam wrócić do pracy. Trochę jest mi smutno, kiedy pomyślę o mojej myszce, która została w domu z nianią (która pojawiła się dzisiaj rano z lekkim katarem). Na szczęścia wróciłam do pracy na razie na trzy dni w tygodniu, po wakacjach zobaczymy. Nie wiem czy to jest normalne, ale nie bardzo mogę zabrać się do pracy, choć papierów przede mną całe stosy. Na razie patrzę tylko co chwilę na zegarek i czuję, że moje piersi są coraz pełniejsze, a do 15-tej jeszcze tyle, tyle godzin.
Pocieszcie mnie,
Joanka (mama Jagódki)

P.S. Jedyna dobra rzecz wynikająca z powrotu do pracy, to dostęp do internetu.

4 odpowiedzi na pytanie: Wróciłam do pracy.

Dodane ponad rok temu,

Re: Wróciłam do pracy.

U mnie to samo, cały czas myślę o mojej kochanej córeczce. w pracy jestem od 3 dni i jest mi bardzo tęskno!!!!!!!!!!!!!!
P.S. Kłopot tylko ze ściąganiem mleka….

Dorota i Martusia 7.07.2003

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Wróciłam do pracy.

co Cię będę głupio pocieszać…wiem,że żadne argumenty typu dziecku nie dzieje się krzywda itp. nie przemówią do Ciebie…na razie to chyba tylko tym dam radę Cię pocieszyć,że o 15 fajrant i fiuuuuuuu do Małej…za 3 tygodnie Ty już dojdziesz do siebie, a ja będę wyła w pracy….pociesz mnie wtedy, ok?
serdeczne pozdro

Monika i Basia (22.09)

gunia Dodane ponad rok temu,

Re: Wróciłam do pracy.

Ja też wrócilam od lutego. Nawet jest OK i mam tyle pracy, że za często nie mam czasu mysleć o Weronisi. Ale i tak myślę i dzwonię do baci, jak sobie radzą….

Agnieszka z Weroniką 14.05.03

joanka5 Dodane ponad rok temu,

Dzięki Dziewczyny!

Dzięki, już mi troszeczkę lepiej, ale i tak proszę o jeszcze!

Joanka

Znasz odpowiedź na pytanie: Wróciłam do pracy.?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Czerwcówki czy zaczęłyście już zaupy?
Cześć, zastanawiam się czy kupiłyście już coś dla swoich maluszków. Ja już się nie moge doczekać, więc chyba juz w marcu kupię łóżeczko, wózek, inne akcesoria. A Wy kiedy zaczynacie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Co ubieracie w domu?
Ja najbardziej lubię spodnie dresowe, koszulkę, rozpinaną bluzę i ciepłe skarpety. No i związane włosy, Przychodzę do domu i od razu się przebieram i nie potrafię w makijażu, z
Czytaj dalej