wybór szpitala

Dziewczyny jak to się wszystko odbywa? Wybrałam sobie szpital w innym mieście. Moja poprzednia ginekolog dawała tam skierowania (ale do tej pory podczas wizyty zawsze mi mówiła że jeszcze za wcześnie o tym rozmawiać). Z różnych przyczyn zmieniłam ginekologa, mój obecny gin pracuje w szpitalu, w którym ja chcę rodzić (ICZMP w Łodzi), ale zapomniałam go o to zapytać. Jak to jest, czy ja mogę tam po prostu jechać na izbę przyjęć jakby co?
Chociaż jakby się teraz zaczęło to bym pewnie pojechała do swojego szpitala bo do ICZMP mam prawie 90 km.
Ginekolog dał mi swój domowy numer telefonu i komórkę, ale nie mogłam spać w nocy i nawiedzły mnie różne lęki. I tak sobie pomyślałam, że jakby coś się zaczęło dziać to chyba nie powinnam do niego w środku nocy dzwonić (???)

olencja i marcowe maleństwo

2 odpowiedzi na pytanie: wybór szpitala

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Re: wybór szpitala

Z tego, co ja się orientuję (też chyba zdecyduję się na ICZMP), to wystarczy, że po prostu pojedziesz do tego szpitala jak rozpocznie się akcja. Nie trzeba tego chyba wcześniej ustalać ze szpitalem. Na 100% jednak Ci nie powiem, bo w moim przypadku jest to ta sama miejscowość, a nie wiem, jak jest z przyjezdnymi.
Co się zaś tyczy informowania lekarza o rozpoczęciu się akcji, to jest to chyba kwestia indywidualnego umówienia się. Jeśli “zasilasz go” finansowo, to wydaje mi się, że masz pełne prawo oczekiwać jego wsparcia i opieki. Ja gdybym była przekonana, że “to już”, to bym dzwoniła.

A tak przy okazji, to mogłabyś mi na priva napisać, jak się nazywa Twój obecny lekarz (z CZMP)?

Pozdrawiam

Joanna i malutki mężczyzna (03-05-2004)

Dodane ponad rok temu,

Re: wybór szpitala

napisałam

Znasz odpowiedź na pytanie: wybór szpitala?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
i co o tym myslec?
kochane dziewczynki!!!!! malpa jeszcze nie nadeszla.cykle mam 34 dniowe.@ powinna przyjsc w granicach 22 grudnia.w wigilie i siweta cale przelezalam bo zle sie czulam.okropnie wymiotowalam.dzis czuje sie podobnie.robilam wczoraj test
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
komisy w gdańsku
Czy ktos zna adresy komisów z artykułami dziecięcymi w gdańsku?Wiem ze jeden z nich nazywa sie BOBO RAJ ale nie pamietam gdzie sie znajduje bo nazwe znam tylko z plakatów..... Bede
Czytaj dalej