zasiłek wychowawczy

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #45728

  banaska

  czy przejście na urlop wychowawczy to się liczy jako dochód utracony czy moja pensję (mimo że już jej nie otrzymuję na wychowawczym)nadal się wlicza do dochodu? bo spotkałam się z róznymi opiniami. będę wdzięczna za odpowiedzi. pozdrawiamy….

  Zuzanka 05.III.2004

  #593633

  monikachorzow

  Re: zasiłek wychowawczy

  żeby ubiegać się o dodatek z tytułu wychowywania dziecka(po 1 maja jakoś tak głupio to się nazywa)ważne są dochody z 2002 -urząd skarbowy wydaje takie zaświadczenia.wydaje mi się że skoro jesteś na bezpłatnym urlopie wychowawczym to twój dochód jest zerowy.sama jestem zainteresowana tym tematem bo od sierpnia przechodze na wychowawczy.będę śledziła temat,może ktoś jest lepiej zorientowany i napisze więcej.pozdrawiam.

  Monika i Marcinek (15.01.04)  #593634

  banaska

  Re: zasiłek wychowawczy

  No więc własnie, przecież na urlopie wychowawczym nie dostaje sie pensji i jak na mój rozum to powinno sie liczyc jako dochód utracony, ale słyszałam że sie nie liczy. Jak czytałam rozporządzenie, to mi się wydaje, że jednak jest to dochód utracony. no i nie wiem….Ja też tak ok. sierpnia idę na wychowawczy. Mam nadzieje że wypowie się ktos zorientowany w tej kwestii. No nic zobaczymy.Pozdrawiamy

  Zuzanka 05.III.2004

  #593635

  banitka

  Re: zasiłek wychowawczy

  Póki co ZUS mówi że dochód utracony.
  Anita i Adaś

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close