Tramwajem do ślubu? A czemu nie…

Wracałam ostatnio tramwajem z pracy, siedziałam za konduktorem, gdzie natrafiłam na napis:

Wynajmnij tramwaj na swoją imprezę. Wynajmujemy tramwaje nowe i zabytkowe. To idealna okazja, aby zaskoczyć gości na urodzinach, imprezach firmowych czy weselach.

 

Przyznam się, że było to dla mnie zaskoczeniem, gdyż osobiście z takim tramwajem weselnym się nie spotkałam. Ani jako gość, ani jako przechodzień. Oczywiście sam pomysł od razu mi się spodobał i wiedziałam, że nie może zabraknąć o tym informacji w naszym serwisie.

Próbowałam znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat na stronie ZTM-u, ale oczywiście nie po raz pierwszy nie mogłem tam niczego ciekawego znaleźć. Napisałem maila z formularza kontaktowego i poprosiłem o przybliżenie tej oferty, niestety odpowiedzi na razie nie otrzymałam, jak tylko ją dostanę, na pewno się podzielę.

 

Zastanawia mnie najbardziej jak oni organizują ruch na całej Warszawie (i czy w innych miastach taka oferta także jest dostępna), żeby dana Młoda Para mogła przejechać o konkretnej porze przez wybraną trasę. Zastanawiam się również co się dzieje, jeśli np. tramwaje się zakorkują, co ma często miejsce ostatnimi czasy na przykład przy kinie femina. Oczywiście najbardziej interesuje mnie też cena takiej przyjemności i jak ona jest liczona, czy za czas przejazdu, czy długość trasy?

Pytań jest sporo, a odpowiedzi w internecie bardzo mało.

~*~

Może ktoś z Was miał okazję uczestniczyć w takim przejeździe lub planuje go zorganizować na własnym przyjęciu? Znacie koszt takiej usługi? Koniecznie podzielcie się ze mną Waszą wiedzą. Będę bardzo wdzięczna.

Dodaj komentarz

Szczepienia

Kalendarz szczepień + analiza SWOT

We wpisie o wizycie pielęgniarki środowiskowej wspomniałem o szczepieniach dla niemowląt i wyborze programu, który nas czeka.   Trzy programy szczepień dla dzieci W czasie swojej wizyty pielęgniarka pokazała nam...

Czytaj dalej →
Turystyka

Cicha strefa bez dziecka w samolocie?

Kilka dni temu media związane z podróżami obiegła informacja, że kolejne linie lotnicze wprowadziły na pokładzie swoich samolotów tak zwane strefy bez dzieci. Tego typu rozwiązania można już spotkać w kilku...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo