Tramwajem do ślubu? A czemu nie…

Wracałam ostatnio tramwajem z pracy, siedziałam za konduktorem, gdzie natrafiłam na napis:

Wynajmnij tramwaj na swoją imprezę. Wynajmujemy tramwaje nowe i zabytkowe. To idealna okazja, aby zaskoczyć gości na urodzinach, imprezach firmowych czy weselach.

 

Przyznam się, że było to dla mnie zaskoczeniem, gdyż osobiście z takim tramwajem weselnym się nie spotkałam. Ani jako gość, ani jako przechodzień. Oczywiście sam pomysł od razu mi się spodobał i wiedziałam, że nie może zabraknąć o tym informacji w naszym serwisie.

Próbowałam znaleźć jakiekolwiek informacje na ten temat na stronie ZTM-u, ale oczywiście nie po raz pierwszy nie mogłem tam niczego ciekawego znaleźć. Napisałem maila z formularza kontaktowego i poprosiłem o przybliżenie tej oferty, niestety odpowiedzi na razie nie otrzymałam, jak tylko ją dostanę, na pewno się podzielę.

 

Zastanawia mnie najbardziej jak oni organizują ruch na całej Warszawie (i czy w innych miastach taka oferta także jest dostępna), żeby dana Młoda Para mogła przejechać o konkretnej porze przez wybraną trasę. Zastanawiam się również co się dzieje, jeśli np. tramwaje się zakorkują, co ma często miejsce ostatnimi czasy na przykład przy kinie femina. Oczywiście najbardziej interesuje mnie też cena takiej przyjemności i jak ona jest liczona, czy za czas przejazdu, czy długość trasy?

Pytań jest sporo, a odpowiedzi w internecie bardzo mało.

~*~

Może ktoś z Was miał okazję uczestniczyć w takim przejeździe lub planuje go zorganizować na własnym przyjęciu? Znacie koszt takiej usługi? Koniecznie podzielcie się ze mną Waszą wiedzą. Będę bardzo wdzięczna.

Dodaj komentarz

Świadkowie

Rola świadków na weselu

Z racji tego, że już za dwa tygodnie będę świadkową na weselu siostry, postanowiłam przyjrzeć się tej roli i jej obowiązkom troszeczkę bliżej, a tym, co się nauczyłam, chętnie podzielę...

Czytaj dalej →
Rodzice

Wszyscy jesteśmy dziećmi!

Dziś krótko ponieważ był to bardzo wyczerpujący dzień. Chciałbym Ci Córeczko z okazji Twojego pierwszego Dnia Dziecka (ten gdy byłaś w brzuszku się nie liczy:P) życzyć, żebyś zawsze … …...

Czytaj dalej →
Zakupy dla niemowląt

Prezent na roczek z Ikei?

Uwaga! Tekst “Prezent na roczek z Ikei? Czemu nie” nie jest sponsorowany. Sieć Ikea za niego nie zapłaciła (chociaż mogłaby:)). Prezent na roczek nie tylko dla dziewczynki Pamiętam jak dziś...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo