Wieczór kawalerski

Zostałeś poproszony przez swojego najbliższego przyjaciela o to byś został świadkiem na jego ślubie? Takie wyróżnienie jest dla Ciebie niezwykle ważne. Zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że ten wybór sprawi, iż będziesz musiał przejąć część obowiązków związanych z przygotowaniem wesela.

Świadek, a wieczór kawalerski…

Jednym bardzo ważnym, o ile nie najważniejszym obowiązkiem drużby jest zorganizowanie wieczoru kawalerskiego dla przyszłego Pana Młodego oraz jego najlepszych przyjaciół. Wieczór kawalerski jest to pożegnanie się Młodego z wolnością.

Musisz więc zadbać o to by wieczór ten był tak zorganizowany aby Pan Młody mógł się bezkarnie wyszumieć. Wieczór kawalerski jest również organizowany po to by Pan Młody mógł się odstresować przed ślubem i weselem.

 

Lista gości na wieczór kawalerski

Musisz pamiętać o tym by był on zorganizowany w sposób zabawny i nietypowy. Poproś przyszłego Pana Młodego o stworzenie listy gości których oczekiwałby na takim wieczorze. Koszty zorganizowania wieczoru kawalerskiego pokrywa zwykle świadek. Jeżeli nie stać cię na całkowite pokrycie kosztów możesz poprosić o niewielką zrzutkę wspomagającą osoby które będą zaproszone na ten wieczór.

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski może być zorganizowany w domu prywatnym, gdzie musisz zadbać o to by przy dużej ilości alkoholu miło gawędziło się o dawnych podbojach młodego, o piłce nożnej, o kobietach bądź też na inne tematy na które można dyskutować jedynie w gronie mężczyzn.

Możesz zaprosić również striptizerkę, która zajmie się zabawianiem Młodego i gości.

Wieczór kawalerski można również spędzić w klubie go go. Tam również można się dobrze zabawić przy alkoholu i tańcach erotycznych kobiet.

Oryginalne i ciekawe pomysły na wieczór kawalerski.

Możesz również zadbać o to by wieczór kawalerski był spędzony w sposób nietypowy. W sposób ciekawszy niż zwykłe wieczory kawalerskie.

Możesz zabrać przyszłego Pana Młodego na skoki na bungee, na naukę strzelania na strzelnicy lub na naukę nurkowania. Taki wieczór na pewno podniesie adrenalinę. Można zorganizować wypad na narty w góry lub na kajaki na mazury, jeśli oczywiście nasz portfel na to pozwala.

Należy również pamiętać o obdarowaniu przyszłego Pana Młodego różnymi gadżetami. Najciekawsze pomysły na prezent to np. zdjęcie lub plakat z Panem Młodym i osobami będącymi na wieczorze kawalerskim wraz z podpisami wszystkich uczestników, album ze zdjęciami przedstawiającymi przebieg całego wieczoru kawalerskiego, seksowne stringi męskie, dmuchana lalka z dopiskiem „Gdy żona jest w złym humorze koleżanka Ci pomoże” itp.

Dodaj komentarz

Świadkowie
Rola świadków na weselu
Z racji tego, że już za dwa tygodnie będę świadkową na weselu siostry, postanowiłam przyjrzeć się tej roli i jej obowiązkom troszeczkę bliżej, a tym, co się nauczyłam, chętnie podzielę
Czytaj dalej
Atrakcje weselne
Ciekawe pomysły na podziękowanie dla rodziców
Coraz częściej wśród znajomych i wśród użytkowniczek wielu for weselnych obserwuję antypatię do standardowych podziękowań dla rodziców, czyli dla oklepanego utworu "Cudownych rodziców mam" i tańczenia w kółeczku, podczas, gdy
Czytaj dalej
Wieczór kawalerski i panieński
Co założyć na wieczór panieński?
Sukienki na wieczór panieński? Zobacz je u nas! Zaproponujemy też przykładowe stylizacje! Sukienki na wieczór panieński Sukienki na wieczór panieński mogą mieć wcześniej ustalony odcień lub krój. Możecie wszystkie ubrać się w
Czytaj dalej
Wieczór kawalerski i panieński
Zabawy na wieczór panieński
Organizujesz wieczór panieński swojej przyjaciółki? Jak zadbać o to by minął on w sposób ciekawy i zabawny? Jest wiele zabaw jakie możesz wykorzystać na wieczorze panieńskim. Rozpoznawanie pana młodego na wieczorze
Czytaj dalej