Wieczór kawalerski

Zostałeś poproszony przez swojego najbliższego przyjaciela o to byś został świadkiem na jego ślubie? Takie wyróżnienie jest dla Ciebie niezwykle ważne. Zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że ten wybór sprawi, iż będziesz musiał przejąć część obowiązków związanych z przygotowaniem wesela.

Świadek, a wieczór kawalerski…

Jednym bardzo ważnym, o ile nie najważniejszym obowiązkiem drużby jest zorganizowanie wieczoru kawalerskiego dla przyszłego Pana Młodego oraz jego najlepszych przyjaciół. Wieczór kawalerski jest to pożegnanie się Młodego z wolnością.

Musisz więc zadbać o to by wieczór ten był tak zorganizowany aby Pan Młody mógł się bezkarnie wyszumieć. Wieczór kawalerski jest również organizowany po to by Pan Młody mógł się odstresować przed ślubem i weselem.

 

Lista gości na wieczór kawalerski

Musisz pamiętać o tym by był on zorganizowany w sposób zabawny i nietypowy. Poproś przyszłego Pana Młodego o stworzenie listy gości których oczekiwałby na takim wieczorze. Koszty zorganizowania wieczoru kawalerskiego pokrywa zwykle świadek. Jeżeli nie stać cię na całkowite pokrycie kosztów możesz poprosić o niewielką zrzutkę wspomagającą osoby które będą zaproszone na ten wieczór.

Gdzie zorganizować wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski może być zorganizowany w domu prywatnym, gdzie musisz zadbać o to by przy dużej ilości alkoholu miło gawędziło się o dawnych podbojach młodego, o piłce nożnej, o kobietach bądź też na inne tematy na które można dyskutować jedynie w gronie mężczyzn.

Możesz zaprosić również striptizerkę, która zajmie się zabawianiem Młodego i gości.

Wieczór kawalerski można również spędzić w klubie go go. Tam również można się dobrze zabawić przy alkoholu i tańcach erotycznych kobiet.

Oryginalne i ciekawe pomysły na wieczór kawalerski.

Możesz również zadbać o to by wieczór kawalerski był spędzony w sposób nietypowy. W sposób ciekawszy niż zwykłe wieczory kawalerskie.

Możesz zabrać przyszłego Pana Młodego na skoki na bungee, na naukę strzelania na strzelnicy lub na naukę nurkowania. Taki wieczór na pewno podniesie adrenalinę. Można zorganizować wypad na narty w góry lub na kajaki na mazury, jeśli oczywiście nasz portfel na to pozwala.

Należy również pamiętać o obdarowaniu przyszłego Pana Młodego różnymi gadżetami. Najciekawsze pomysły na prezent to np. zdjęcie lub plakat z Panem Młodym i osobami będącymi na wieczorze kawalerskim wraz z podpisami wszystkich uczestników, album ze zdjęciami przedstawiającymi przebieg całego wieczoru kawalerskiego, seksowne stringi męskie, dmuchana lalka z dopiskiem „Gdy żona jest w złym humorze koleżanka Ci pomoże” itp.

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo