Idealny prezent na Dzień Ojca w czasie Mundialu? Projektor Epson EH-TW650

Niespełna tydzień temu rozpoczęło się święto fanów futbolu i nie tylko – Mundial w Moskwie. A już w ten weekend będziemy obchodzili Dzień Ojca. Jak te dwa wydarzenia połączyć? Najlepiej wyjątkowym prezentem, który niejeden tata chętnie kupi sobie choćby sam.

Idealny prezent na Dzień Ojca w czasie Mundialu? Projektor Epson EH-TW650

Ojciec Twojego dziecka nie wyleciał do Rosji na Mundial? Wolał spędzić ten czas z Tobą i dzieckiem? Wiem jak możesz zapewnić mu namiastkę piłkarskiego święta we własnym domu. Przekąski i mecz na dużym ekranie? W połączeniu z dziećmi brzmi jak idealny pomysł na Dzień Ojca w 2018 roku.

Jak jednak wyposażyć dom w duży ekran? Telewizor o rozmiarze powyżej 65 cali to niemały wydatek. Dobrą (jeśli nie po prostu lepszą) alternatywą może okazać się projektor multimedialny, którego obraz w zależności od potrzeb można skalować nawet do rozmiaru 300 cali. Jakość projektorów stale rośnie, a ich ceny spadają. Za ułamek ceny dużego telewizora można kupić Epsona EH-TW650 – domowy projektor o niewielkich gabarytach, stworzony nie tylko do oglądania meczów.

Jesteśmy właśnie na etapie testowania tego projektora.
projektor prezent na dzień ojca

Epson EH-TW650 wielki obraz w małym opakowaniu

Istotnymi zaletami tego projektora jest to, że można z niego korzystać nawet w małych pomieszczeniach oraz to, że można go używać nawet w dzień, bez specjalnego zaciemniania czy zasłaniania okien (z racji jasności światła i wyrazistych kolorów). Jeśli natomiast dysponujecie dużą ścianą, to możecie zamienić ją w nawet 300 calowy ekran. Nie macie tak dużej ściany? Pomyślcie o kinie plenerowym – jest na tyle niewielki, że można zabrać go ze sobą np. na działkę.

Przyznam szczerze, że nie znam się na tych wszystkich lumenach, technologiach LCD, kontrastach dynamicznych i innych tego typu danych o których możecie poczytać na technologicznych serwisach. Dla mnie jako laickiego ojca ważne jest to, że obraz świetnie odwzorowuje detale, ma wysoką jasność i bardzo dobre odwzorowanie kolorów.
Przy tym wszystkim jest dość cichy, zwłaszcza w trybie kinowym.

Sprawdź:  Wzruszający list do ojców, który każdy tatuś powinien przeczytać

prezent na dzień ojca

Zdecydowanym plusem jest także możliwość połączenia się z projektorem za pomocą Wi-Fi. Projektor możemy sparować ze smartfonem lub tabletem i cieszyć się możliwością oglądania materiałów z urządzenia mobilnego na wielkim ekranie.

Nie tylko do filmów

Droga partnerko ojca swoich dzieci: Nadal nie jesteś przekonana, że projektor multimedialny to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca? A co powiesz na wykorzystanie go do rozwijania kreatywności Waszych pociech? Wystarczy na tablicy kredowej (lub dowolnej innej) wyświetlić dowolny obrazek, literki, wzorki i wspólnie je malować lub kolorować.

dzień ojca projektor

Możesz także na suficie wyświetlić gwieździste niebo i wspólnie z dzieckiem podziwiać galaktykę, pokazując mu konkretne gwiazdy i gwiazdozbiory. Nie przeszkodzi Ci w tym wiatr, deszcz ani śnieg.

O grach edukacyjnych wyświetlanych na projektorze nawet nie będę wspominał!

Jeśli więc chcesz zapewnić tacie idealny prezent z okazji Dnia Ojca, to pomyśl o projektorze. Przyznasz sama, że ten Mundial, ten Dzień Ojca, te zabawy kreatywne z dziećmi – to wszystko razem, to nie może być przypadek. Kiedy jeśli nie teraz?

Sprawdź także: 17 pięknych cytatów o tacie

Dodaj komentarz

Co jeść podczas karmienia piersią? Co jeść w ciąży?
Orzeszki ziemne w ciąży i podczas karmienia piersią
Orzeszki ziemne zaliczają się do jednych z najbardziej wartościowych rodzajów orzechów. Zawierają wiele cennych składników odżywczych, które pozytywnie wpływają na nasze ciało, a także i na psychikę – orzeszki ziemne
Czytaj dalej
Newsy
Biedronka apeluje o zwrot produktów, które mogą zagrażać zdrowiu i życiu dzieci
Na stronie Biedronka.pl pojawił się komunikat dla klientów dotyczący zwrotu osłonek przeciwsłonecznych na szyby samochodowe, które były dodawane jako gratis do innych produktów. Produkty do których w gratisie dołączano osłonki
Czytaj dalej
Dzień Ojca Życzenia
Życzenia na Dzień Ojca
Dzień Ojca - święto mniej popularne w naszej kulturze niż Dzień Matki, a niesłusznie. Wkład ojca w wychowanie często jest deprecjonowany, a nawet najlepsza matka go nie zastąpi. Ojciec dostarcza dziecku
Czytaj dalej
Dzień Ojca
Dzień Ojca 2020: 17 najpiękniejszych cytatów o Ojcu
Drodzy Ojcowie! Niech poniższe cytaty będą jednocześnie życzeniami, a być może także wskazówkami z okazji Waszego dzisiejszego Święta. Mamy nadzieję, że poniże mądrości są Wam dobrze znane, ale według nas
Czytaj dalej
Dzień Ojca
Między nami rodzicami #1: Idealny prezent na Dzień Ojca to…
Zegarek, krawat a może technologiczny gadżet? Niekoniecznie! Spytaliśmy czwórkę rodziców, których bardzo lubimy "podglądać" na Instagramie, blogach i w innych wirtualnych miejscach o to, co chcieliby dostać lub co kupują
Czytaj dalej
Dzień Ojca
Kiedy jest Dzień Ojca w 2019 roku? To już wkrótce!
Dzień Ojca, Dzień Dziecka, Dzień Matki... Sporo tych "Dni" ostatnio. Można (chociaż nie wypada) się w nich pogubić. Niestety nie udało mi się umieścić wpisu dotyczącego Dnia Matki. W tym czasie
Czytaj dalej