Idealny prezent na Dzień Ojca w czasie Mundialu? Projektor Epson EH-TW650

Niespełna tydzień temu rozpoczęło się święto fanów futbolu i nie tylko – Mundial w Moskwie. A już w ten weekend będziemy obchodzili Dzień Ojca. Jak te dwa wydarzenia połączyć? Najlepiej wyjątkowym prezentem, który niejeden tata chętnie kupi sobie choćby sam.

Ojciec Twojego dziecka nie wyleciał do Rosji na Mundial? Wolał spędzić ten czas z Tobą i dzieckiem? Wiem jak możesz zapewnić mu namiastkę piłkarskiego święta we własnym domu. Przekąski i mecz na dużym ekranie? W połączeniu z dziećmi brzmi jak idealny pomysł na Dzień Ojca w 2018 roku.

Jak jednak wyposażyć dom w duży ekran? Telewizor o rozmiarze powyżej 65 cali to niemały wydatek. Dobrą (jeśli nie po prostu lepszą) alternatywą może okazać się projektor multimedialny, którego obraz w zależności od potrzeb można skalować nawet do rozmiaru 300 cali. Jakość projektorów stale rośnie, a ich ceny spadają. Za ułamek ceny dużego telewizora można kupić Epsona EH-TW650 – domowy projektor o niewielkich gabarytach, stworzony nie tylko do oglądania meczów.

Jesteśmy właśnie na etapie testowania tego projektora.
projektor prezent na dzień ojca

Epson EH-TW650 wielki obraz w małym opakowaniu

Istotnymi zaletami tego projektora jest to, że można z niego korzystać nawet w małych pomieszczeniach oraz to, że można go używać nawet w dzień, bez specjalnego zaciemniania czy zasłaniania okien (z racji jasności światła i wyrazistych kolorów). Jeśli natomiast dysponujecie dużą ścianą, to możecie zamienić ją w nawet 300 calowy ekran. Nie macie tak dużej ściany? Pomyślcie o kinie plenerowym – jest na tyle niewielki, że można zabrać go ze sobą np. na działkę.

Przyznam szczerze, że nie znam się na tych wszystkich lumenach, technologiach LCD, kontrastach dynamicznych i innych tego typu danych o których możecie poczytać na technologicznych serwisach. Dla mnie jako laickiego ojca ważne jest to, że obraz świetnie odwzorowuje detale, ma wysoką jasność i bardzo dobre odwzorowanie kolorów.
Przy tym wszystkim jest dość cichy, zwłaszcza w trybie kinowym.

prezent na dzień ojca

Zdecydowanym plusem jest także możliwość połączenia się z projektorem za pomocą Wi-Fi. Projektor możemy sparować ze smartfonem lub tabletem i cieszyć się możliwością oglądania materiałów z urządzenia mobilnego na wielkim ekranie.

Nie tylko do filmów

Droga partnerko ojca swoich dzieci: Nadal nie jesteś przekonana, że projektor multimedialny to dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Ojca? A co powiesz na wykorzystanie go do rozwijania kreatywności Waszych pociech? Wystarczy na tablicy kredowej (lub dowolnej innej) wyświetlić dowolny obrazek, literki, wzorki i wspólnie je malować lub kolorować.

dzień ojca projektor

Możesz także na suficie wyświetlić gwieździste niebo i wspólnie z dzieckiem podziwiać galaktykę, pokazując mu konkretne gwiazdy i gwiazdozbiory. Nie przeszkodzi Ci w tym wiatr, deszcz ani śnieg.

O grach edukacyjnych wyświetlanych na projektorze nawet nie będę wspominał!

Jeśli więc chcesz zapewnić tacie idealny prezent z okazji Dnia Ojca, to pomyśl o projektorze. Przyznasz sama, że ten Mundial, ten Dzień Ojca, te zabawy kreatywne z dziećmi – to wszystko razem, to nie może być przypadek. Kiedy jeśli nie teraz?

Sprawdź także: 17 pięknych cytatów o tacie

Dodaj komentarz

Tata, Dzień Ojca

3 oryginalne prezenty dla taty

Ojciec, tata, tatuś, tatulo. Niezależnie od tego, jak nazywamy swoich rodzicieli, wszyscy wiemy, że tylko dzięki nim wyrośliśmy na porządnych i wspaniałych ludzi. Cenne rady, którymi się z nami dzielili...

Czytaj dalej →
Dzień Ojca, Życzenia

Życzenia na Dzień Ojca

Dzień Ojca – święto mniej popularne w naszej kulturze niż Dzień Matki, a niesłusznie. Wkład ojca w wychowanie często jest deprecjonowany, a nawet najlepsza matka go nie zastąpi. Ojciec dostarcza dziecku...

Czytaj dalej →
Zakupy dla niemowląt

Gdzie kupić sukienki dla księżniczek?

Sukienki dla małych księżniczek w pewnym wieku stają się atrybutem dnia codziennego. Niewygoda? Bzdura! Młoda dama nie potrzebuje też specjalnej okazji – wyjście do przedszkola jest wystarczającym uzasadnieniem, by włożyć...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general