KONKURS LEGO Friends: Zostań projektantem zestawu klocków!

Chcesz spełnić swoje marzenie i stać się częścią świata LEGO? Po raz pierwszy w historii jest taka możliwość! Grupa LEGO zaprasza dzieci z całego świata do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest wyjazd do centrali firmy w Billund w Danii i współpraca z grupą projektantów LEGO Friends, aby w oparciu o zwycięski projekt razem stworzyć autorski zestaw, który trafi na półki sklepowe sieci Toys’R’Us już we wrześniu.
Co więcej, minilaleczka z podobizną osoby, która wygrała konkurs, znajdzie się w tym zestawie! Termin zgłoszeń upływa 28 lutego. Globalnym partnerem akcji jest sieć sklepów Toys’R’Us.

Świat LEGO Friends to przygody pięciu przyjaciółek – Emmy, Olivii, Stephanie, Andrei i Mii, które mieszkają w Heartlake City i dzielą wspólne zainteresowania: muzykę, taniec, sport, naukę i miłość do zwierząt. Bohaterki serii uwielbiają także bawić się w dom, spędzać czas w parku rozrywki lub robiąc zakupy w centrum handlowym. Seria ta jest szczególnie uwielbiana przez dzieci, które lubią wcielać się w różne role społeczne i odgrywać scenki z realnego świata.

LEGO® FRIENDS! WIELKI KONKURS DLA DZIECI

Teraz Grupa LEGO zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 7 do 12 lat, by naprawdę dołączyły do świata LEGO Friends, biorąc udział w konkursie „Zostań projektantem LEGO i wygraj!”. To pierwsza tego typu akcja w historii kultowej marki klocków. Wystarczy zaprojektować – dowolną techniką – wymarzone, nowe miejsce na spotkania z przyjaciółmi w miasteczku Heartlake.
Główną nagrodą jest tygodniowy wyjazd wraz z rodziną do centrali Grupy LEGO do Billund w Danii i możliwość współpracy z projektantami LEGO, aby razem przekształcić zwycięski pomysł w prawdziwy zestaw LEGO Friends. Wyjątkową atrakcją będzie możliwość umieszczenia w nowym zestawie minifigurki z podobizną zwycięzcy akcji! Zgłoszenia należy przesyłać do 28 lutego poprzez stronę www.LEGO.pl/FriendsDesigner. Wynik konkursu zostanie ogłoszony 17 marca, a autorski zestaw laureata już we wrześniu trafi na półki sklepowe sieci Toys’R’Us.

Dla polskich uczestników zostaną ufundowane wyjątkowe, dodatkowe nagrody o łącznej wartości ponad 1300 zł. Autorzy 10 najbardziej kreatywnych prac otrzymają megapakę nowości LEGO Friends, czyli 15 zestawów, które są w sprzedaży od stycznia 2017 roku.

Więcej szczegółów: www.LEGO.pl/FriendsDesigner

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Lista prezentów ślubnych

Tworzenie listy prezentów ślubnych to zwyczaj, który przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych. Nie zawsze tworzymy pełną listę. Możemy jedynie zasugerować gościom weselnym, jakie prezenty ślubne będą spełnieniem naszych marzeń....

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general