Paznokcie hybrydowe na wesele

Dłonie to nasza wizytówka. Nawet najpiękniejsza sukienka traci urok, jeśli nie masz zadbanych paznokci. Dlatego manicure hybrydowy to świetny pomysł, gdy idziesz na wesele.

Manicure hybrydowy ma wiele zwolenniczek. Jego niewątpliwą zaletą jest trwałość: utrzymuje się nawet do dwóch-trzech tygodni!

Co to jest manicure hybrydowy?

Paznokcie hybrydowe łączą w sobie elementy zwykłego manicure z żelem do paznokci. Jest to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystane kosmetyki zostają utwardzone pod lampą UV. Dzięki temu manicure jest bardzo trwały, a paznokcie stają się lśniące i odporne na uszkodzenia.

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Zrobienie hybrydy trwa około godziny. Na początek manicurzystka wykonuje zwykły manicure, czyli opiłowuje płytkę, odsuwa skórki oraz nadaje kształt paznokciom. Następnie przechodzi do nakładania hybrydy.

Materiały partnerów

Po odtłuszczeniu paznokcie zostają pomalowane bazą i utwardzone w lampie UV przez około 2 minuty. Następnie malujemy płytkę kolorowym lakierem przystosowanym do manicure’u hybrydowego. Utwardzamy go pod lampą UV. Na koniec zostaje nałożona cienka warstwa żelu i również utwardzona. Ostatnim etapem jest aplikacja oliwki. I teraz to co lubię najbardziej: nie musisz czekać aż lakier wyschnie! Po skończonym manicure paznokcie hybrydowe od razu są twarde!

Manicure hybrydowy: cena

Ceny makijażu hybrydowego są bardzo zróżnicowane i kształtują się od 80 do około 120 zł. Nie znaczy to jednak, że nie wykonasz go taniej lub drożej. Przestrzegam jednak przed korzystaniem ze zbyt korzystnie wyglądających promocji. Zdarza się, że używane wówczas kosmetyki są fatalnej jakości i potrafią naprawdę zniszczyć paznokcie. Podczas manicure hybrydowego nie powinno to mieć miejsca!

Materiały partnerów

Czy hybryda niszczy paznokcie?

Prawidłowo wykonana hybryda przy użyciu właściwych kosmetyków utwardza paznokcie i nie niszczy ich. Jest to zupełnie bezinwazyjna metoda zdobienia paznokci. Szukając kosmetyczki warto więc stawiać przede wszystkim na jakość oferowanych przez nią usług.

Jak zmyć manicure hybrydowy?

Najbezpieczniejszym sposobem usunięcia lakieru hybrydowego jest udanie się do kosmetyczki. Owinie ona paznokcie wacikami nasączonymi acetonem. Działanie rozpuszczalnika spotęguje owinięcie palców w folię aluminiową. Dobrej jakości preparaty do manicure’u hybrydowego powinny całkowicie zejść bez konieczności ścierania ich z płytki.

Materiały partnerów

Jaką markę kosmetyków do manicure’u hybrydowego wybrać?

Polecanymi producentami lakierów hybrydowych są m.in. Essie i OPI. Niestety najlepiej jest wypróbować na sobie kilka firm, ponieważ zdarza się, że w zależności od płytki paznokcia hybryda każdego producenta będzie miała nieco inną trwałość.

Manicure hybrydowy to dobry pomysł, jeśli nie masz zbyt wiele czasu, a lubisz mieć piękne i zadbane paznokcie. Jest świetnym rozwiązaniem dla tych z Was, które mają problem z szybko odpryskującą emalią. Jeśli wybierasz się na wesele lub szykujesz do własnego ślubu, robiąc hybrydę będziesz miała pewność, że manicure przez kilka dni będzie wyglądał idealnie. Przetrwa nie tylko wesele, ale również urządzony tydzień wcześniej wieczór panieński i kilka dni poprawin!

Dodaj komentarz

Atrakcje weselne

Prezenty dla gości weselnych

Coraz częściej Państwo Młodzi chcąc podziękować swoim gościom za przybycie na wesele i za dobrą zabawę ofiarowują im małe upominki. Jakie upominki dla gości weselnych? Prezentami dla gości zwykle są...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo