Najciekawsze podziękowania za życzenia urodzinowe

Dzień urodzin jest wyjątkowy z wielu powodów. Jednym z nich jest dostarczana nam świadomość tego, że tak wiele osób o nas pamięta. Nic wiec dziwnego, że coraz częściej zastanawiamy się nad tym, jak powinny wyglądać podziękowania za życzenia urodzinowe. Czy powinny być one indywidualne, czy zbiorowe? Czy wystarczy samo „dziękuję za życzenia urodzinowe”? A może lepiej wymyślić jakiś zgrabny wierszyk i za jego pomocą okazać swoją wdzięczność tym, którzy o nas pamiętali? Jak podziękować za życzenia na FB? W naszym artykule postaramy się przekazać różnorodne podziękowania za życzenia.

Najciekawsze podziękowania za życzenia urodzinowe
elements.envato.com

Oryginalne podziękowania za życzenia urodzinowe

Czy oryginale podziękowania za życzenia muszą się rymować? O ile często oczekujemy tego od samych życzeń, o tyle osoba, która za nie dziękuje, może zrobić to prozą. W jaki sposób? Możliwości jest przynajmniej kilka:

Są takie gesty, za które dziękuje się niezmiennie ze szczególną przyjemnością.
Pamięć o moich urodzinach jest jednym z nich i ma dla mnie duże znaczenie.
Każde otrzymane życzenia to kolejny uśmiech na mojej twarzy.
Suma tych uśmiechów tworzy właśnie szczególną aurę tego dnia.
Za to więc pragnę wyrazić wdzięczność – za te ciepłe słowa,
które są zawsze dla mnie jak małe promyki słońca zapowiadające nadejście wiosny po długiej zimie.
Gdyby nie Ty, nie umiałabym poukładać własnych myśli, panikowałabym pewnie w samotności, nie miałby mi kto mówić trudnych prawd, które powinnam usłyszeć i z nikim tak bym się nie śmiała w zasadzie nie wiadomo z czego. Dziękuje Ci za życzenia. Oby nasza przyjaźń trwała jeszcze przez wiele urodzin, Twoich i moich…
Solenizant dziękuje z całego serca za te piękne życzenia!
Są bardzo trafne. Nic dodać, nic ująć. Ucieszyły mnie one, bo tak jak jedzenie bez soli jest mdłe, tak solą dnia urodzin jest pamięć znajomych, rodziny i przyjaciół. A solą życia są wartościowe osoby, które w nim goszczą. Uważam Cię za jedną z takich osób.
Dziękuję za wyraz pamięci, za dobre słowo i ciepło, jakie otrzymałam z Waszych życzeń. Dziękuję za życzliwość w tak ważnym dla mnie dniu!
Przyznam, że bez życzeń dzień urodzin byłby tylko kolejną kartką w kalendarzu. To one zmieniają go w święto, które pamięta się przez cały rok. Dziękuje za Twój wkład w tę chwilę i za te serdeczne słowa. Bardzo doceniam fakt, że o mnie pamiętasz nie tylko dziś, ale i w innych ważnych dla mnie momentach.

Jak podziękować za życzenia na FB?

Portale społecznościowe rządzą się swoimi prawami. Nie zawsze jesteśmy na nich szczerzy i wielu z nas ma na nich konto jedynie po to, aby być na bieżąco z informacjami o znajomych i kreować własny wizerunek. Mamy też świadomość tego, że przynajmniej kilka osób złożyło nam życzenia tylko dlatego, że Facebook im o tym przypomniał. Nawet za takie życzenia warto jednak podziękować zwłaszcza, że można to zrobić w sposób pogodny i pełen dystansu.

Większość moich znajomych jest normalna, bezpieczna, kulturalna, odpowiedzialna, inteligentna i dobrze wychowana… dziękuje za przełamywanie tej monotonni! 😊 Doceniam życzenia, ale szczerze mówiąc wolałbym zamiast nich nowy samochód, więc gdybyś przypadkiem miał zbędne fundusze, wiesz, kto ma dziś urodziny 🙂 PS. Tylko nie czarny.
Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna… za miłe słowa… za życzenia… i za pamięć… :))) To bardzo cenne i budujące odnajdywać tu tyle serdeczności… :)))
Drodzy moi pragnę Wam podziękować
za te wszystkie cudowne życzenia, jakie dziś od Was otrzymałem.
To właśnie dzięki nim ten dzień był tak wyjątkowy, radosny i niepowtarzalny.
Jeśli jeszcze wszystko to, czego mi życzyliście się spełni,
to będę najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem!
Kochani, bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, piosenki, wiersze, kwiaty, zdjęcia, obrazy, filmiki, uśmiechy, pozytywne wibracje, energie, światełka urodzinowe.
Sprawiliście mi ogromną radość i przyjemność. Jestem szczęśliwa i wzruszona.
Hmmmmmm? Jest tam kto? Bo chciałam Wam za coś podziękować. A za co? A za to! Za Wasze życzenia, za proste słowa przepełnione ciepłem i życzliwością, za radość i miłość, za pamięć w dniu tak bardzo ważnym dla mnie! Jesteście cudowni! Kto nie słyszał – powtórzę – dziękuje za życzenia urodzinowe tu i teraz!

Fajne podziękowania za życzenia

Gdy życzenia składa nam ktoś ważny, wypada za nie podziękować. Oczywiście, nie powinno się sugerować mu, że zrobił to dlatego, że ma zapisaną w kalendarzu datę naszych urodzin. Nie oznacza to jednak, że musimy ograniczać się do słowa „dziękuję”.

Dziękuję bardzo za życzenia zdrowia – bo ono jest potrzebne, pieniędzy – bo bez nich się nie da żyć, słońca – bo daje radość i za każde miłe, i ciepłe słowo! Twoje życzenia sprawiły, że moje … urodziny były jeszcze piękniejsze.
Moi drodzy, nie codziennie dziękuje się za to,
co dostaje się od innych ludzi.
Dziś, w dniu moich urodzin,
chcę wyrazić swoją wdzięczność.
To szczęście mieć Was wszystkich.
To wielki dar, móc polegać na tylu wspaniałych osobach.
Nie każdy może na to liczyć.
Jesteście ważną częścią mojego życia.
Dziękuję!

Bez względu na to, jaką formę podziękowań wybierzemy pamiętajmy o tym, aby z nimi nie zwlekać. Wiele osób obawia się, że słowa ich życzeń mogły nie być właściwie dobrane albo mogły brzmieć sztucznie. Zwlekając z podziękowaniami możemy, zupełnie niesłusznie, utwierdzić je w tym przekonaniu.

Sprawdź:  Życzenia imieninowe dla Ani

Dodaj komentarz

Imiona dla dzieci Newsy
Nietypowe imiona dla dzieci. Te imiona wybieraliśmy w ubiegłym roku najrzadziej
Rodzice mają różne strategie związane z wyborem imienia dla swojego dziecka. Niektórzy kierują się modą i wybierają imiona z list najpopularniejszych imion z ostatnich lat, inni stawiają na rozwiązania klasyczne
Czytaj dalej
500+ Newsy
Do kiedy trzeba złożyć wniosek o 500 plus? [WAŻNE TERMINY]
Nie każdy rodzic musi składać wniosek o świadczenie 500 plus w 2020 roku. Osoby, które zrobiły to między lipcem a grudniem ubiegłego roku, będą otrzymywać pieniądze na dziecko do maja
Czytaj dalej
Poród Urodziny Życzenia
Gratulacje i życzenia z okazji narodzin dziecka
Powitaliście w Waszej rodzinie nowego jej członka lub powiększyła się rodzina przyjaciół czy znajomych? To idealny moment na gratulacje z okazji narodzin dziecka. Powinny one pokazać świeżo upieczonym rodzicom, że szczerze
Czytaj dalej
Życzenia
Życzenia na roczek dla chłopca i dla dziewczynki
Pierwsze urodziny małego człowieka to wyjątkowy dzień, który wymaga odpowiedniej oprawy. Miłym dodatkiem do upominku dla dziecka są życzenia na roczek. Zabawne, wzruszające albo nawiązujące do tego, co wydarzyło się
Czytaj dalej
Dzień Ojca Życzenia
Życzenia na Dzień Ojca
Dzień Ojca - święto mniej popularne w naszej kulturze niż Dzień Matki, a niesłusznie. Wkład ojca w wychowanie często jest deprecjonowany, a nawet najlepsza matka go nie zastąpi. Ojciec dostarcza dziecku
Czytaj dalej
Życzenia
Podziękowania i życzenia dla nauczyciela na koniec roku
Zakończenie roku podczas pandemii koronawirusa będzie inne, niż te, w których dotychczas uczestniczyliśmy. Warto postarać się, żeby życzenia dla nauczyciela były szczere i niebanalne. Tym bardziej, że mijający rok szkolny był niemałym
Czytaj dalej