Posiadacze tej karty mogą jeść za darmo w McDonaldzie do końca życia! Niełatwo ją jednak zdobyć

McDonald’s to z pewnością jedna z najpopularniejszych sieci fast food na świecie i właściwie nie ma osoby, która nie lubiłaby od czasu do czasu zjeść czegoś w tym miejscu. Jest jednak pewna grupa osób, która szczególnie chętnie odwiedza te restauracje, ponieważ za posiłek… nic nie płaci i nie będzie musiała płacić do końca życia. Mowa o posiadaczach Złotej McKarty, którą niestety niełatwo zdobyć.

Z tą kartą jesz za darmo w McDonald’s przez całe życie!

Najbardziej znana sieć fast foodów na świecie, McDonald’s, przez lata przygotowywała rozmaite akcje promocyjne, które miały na celu przyciągnąć klientów. Zniżki, kupony, promocje w aplikacji – to od zawsze bardzo atrakcyjne oferty dla wszystkich miłośników frytek i burgerów. Okazuje się jednak, że wybrana grupa klientów może liczyć na specjalne bonusy.

Nieliczni szczęśliwcy mogą zostać posiadaczami McGold Card, czyli Złotej McKarty, która uprawnia do darmowego jedzenia w restauracjach dożywotnio. Niełatwo jednak załapać się na tę ofertę. Aby uzyskać kartę, trzeba szczególnie zasłużyć się w jakiejś lokalnej społeczności (np. zostać miejscowym bohaterem). O przyznaniu Złotej McKarty decyduje bowiem właściciel konkretnej franczyzy.

Za wyjątkowe zasługi taką kartą został nagrodzony w 2013 roku Charles Ramsey, który bez chwili wahania rzucił się na ratunek trzem kobietom, które ktoś chciał uprowadzić. Właściciel restauracji w Ohio wręczył mu za to wspomnianą kartę.

Zobacz: “Mam talent”. Po 30 sekundach juror przerwał jej casting. “Mam jeden problem”

Złota McKarta. Jak znaleźć się w tym elitarnym gronie?

Dotychczas Złota McKarta zarezerwowana była przeważnie wyłącznie dla VIP-ów. Do tego elitarnego grona należy np. Bill Gates i Rob Lowe.

Niestety w Polsce do tej pory nikt nie został jeszcze nagrodzony tą niezwykłą kartą. Być może podoba oferta wejdzie jeszcze kiedyś w życie i u nas.

Sprawdź też:

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo