Rodzinna przygoda w stylu dzikiego zachodu? W tym wyjątkowym miejscu na Mazurach spędzicie niezapomnianą majówkę

Zorganizowanie rodzinnego wyjazdu, podczas którego każdy będzie świetnie się bawił, a jednocześnie znajdzie się chwila na odpoczynek, może wydawać się rodzicom praktycznie niemożliwe. Okazuje się jednak, że w tym miejscu nie znają takiego terminu! W samym sercu Mazur, w ośrodku wypoczynkowym Gwarek, rodziny z dziećmi mogą spędzić naprawdę niezapomniany czas w trakcie tegorocznej majówki. W ciągu tych kilku dni na gości – zarówno małych, jak i trochę większych – czeka moc atrakcji, wciągających aktywności i zabaw w stylu Dzikiego Zachodu. Pomimo bogato wypełnionego programu znajdzie się również czas na odpoczynek w cudownych okolicznościach przyrody. Sprawdź szczegóły oferty!

Rodzinna wyprawa na Dziki Zachód. Niezapomniana majówka w hotelu Gwarek

Tegoroczna majówka zapowiada się naprawdę świetnie. 1 maja wypada w poniedziałek, co oznacza, że wystarczy wziąć zaledwie jeden dzień urlopu (2 maja), aby cieszyć się aż pięciodniowym odpoczynkiem. Warto zatem jak najlepiej wykorzystać ten czas i zaplanować coś wyjątkowego. Rodzice, zwłaszcza małych dzieci, wiedzą jednak, że rodzinne wyjazdy bywają nie lada wyzwaniem logistycznym i niestety mimo wysiłków nie zawsze da się pogodzić potrzeby wszystkich. Chcąc zapewnić atrakcje i rozrywki maluszkom, dorośli często zmuszeni są rezygnować z własnych przyjemności czy odpoczynku. Okazuje się jednak, że istnieje miejsce, gdzie wcale nie trzeba wybierać!

Hotel Gwarek na Mazurach przygotował specjalny, pełen atrakcji program wypoczynkowy dla całej rodziny na nadchodzącą majówkę. Aktywności zostały jednak tak dobrane, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dla organizatorów wydarzenia priorytetem jest zadowolenie wszystkich członków rodziny – nie tylko najmłodszych, ale również ich rodziców. Dlatego obok rozmaitych zabaw dla dzieci, w majówkowym planie znalazły się także rozrywki z myślą o dorosłych – m.in. karaoke, impreza z tańcami i dobrym jedzeniem, a nawet – kasyno.

Warto dodać, że cały program przygotowany został w duchu Dzikiego Zachodu, dlatego na pewno nie będzie to kolejny typowy rodzinny wyjazd, a raczej prawdziwa wyprawa w nieznane i naprawdę egzotyczna przygoda!

W ramach oferty goście mogą liczyć nie tylko na komfortowe noclegi w pokojach z prywatnymi łazienkami, pełne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje), ale także na wszelkie dodatkowe udogodnienia i atrakcje, m.in. kącik kawowy, bezpłatne wypożyczanie kajaków czy słodki poczęstunek po obiedzie. Gwarek wychodzi także na przeciw potrzebom wszystkich pragnących odpoczynku rodziców. W godzinach 9:00-21:00 będzie można skorzystać z usług Klubu Malucha, starsze dzieci z kolei będą mogły wziąć udział w licznych aktywnościach z animatorami, dzięki czemu rodzice zyskają mnóstwo czasu dla siebie. Pełną ofertę znaleźć można pod tym linkiem.

Zabawa i relaks, czyli dla każdego coś miłego

W ramach programu będzie można skorzystać z atrakcji rodem z Dzikiego Zachodu. Zarówno dzieci, jak i rodzice będą mogli wziąć udział w licznych aktywnościach i zabawach na świeżym powietrzu. Warto wymienić choćby kilka np. gorączka złota, przeciąganie liny, zajęcia na orientację w terenie, nauka tańca na linie, budowa tipi, tworzenia indiańskich pióropuszy czy nawet… rodeo, a także wiele, wiele innych. Goście będą mogli udać się nawet w rodzinny rejs statkiem w bardzo malowniczej okolicy.

Gwarek to dobry wybór na majówkę nie tylko ze względu na liczne atrakcje i zabawy, ale także – a może przede wszystkim – ze względu na przepiękne otoczenie, mazurskie, świeże powietrze i krajobrazy. W tym miejscu można się naprawdę zrelaksować i zapomnieć o codzienności.

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo