Forum: Polecam

1-watowa lampka do kontaktu

Polecam jednowatową lampkę do kontaktu do pokoju dziecka, do kupienia w Geant (podejrzewam że w innych hipermarketach też są).

U nas w pokoju dziecka lampka pali się całą noc, wiec to dla nas wielka oszczędność. W dodatku światełko z niej jest bardzo słabe – dziecko mi szybciej zasypia.

Monika&Michaś 3 latka

9 odpowiedzi na pytanie: 1-watowa lampka do kontaktu

kate24 Dodane ponad rok temu,

Re: 1-watowa lampka do kontaktu

a ile kosztuje i czy mały nie próbuje sie sam światełkiem bawić bo u nas swiatło musi sie palić w łazience(jak e sie przebudzi inaczej krzyk) mały ma pokoik tak że jak dzwi od łazienki uchyle to widać światełko ale ja nieraz w nocy sama przysne i wtedy bywa ze światło pali sie całą noc………..a teraz druga dzidzia bedzie więc….

kate&Eryk(26.01.04) + po 5 miesiącach starań ktoś lutowy……..

lotos Dodane ponad rok temu,

Mieliśmy taką lampkę, dla mnie to świeci tyle co kotu w ślepiach :))) Czyli zero prawie. Stokroć lepsze jest u nas regulowane światlo gorne ( taki zciemniacz zamiast zwyklego włącznika). No i dziecko nie ma szansy dosięgnąć.

Ania i córeczka Domi (06.06.2005)i lipcowe Słoneczko

keyti Dodane ponad rok temu,

Ja też uzywam tej lampki..i światełko jest na tyle wystarczajace żeby corcia się nie bała…mysle ze do spania nie potrzebne jest wieksze światlo…kosztuje okolo 7 zl..jakoś tak…i jest bardzo oszczedna…co sie liczy w dzisiejszych czasach:).

catty Dodane ponad rok temu,

Lampka kosztowała niecale 5 złotych. Co do bawienia się światełkem – Michas to już duży chłop i rozumie że nie można się tym bawić. Wprawdzie pierwszy raz po podłączeniu do kontaktu próbował pstryknąć przełącznikiem, ale wytłumaczyliśmy mu i w ogóle go do tego nie ciągnie

Jednak jeszcze rok temu to nie wiem czy by tak gładko poszło. Jako dwulatek byl bardzo ciekawski i bardzo nieposłuszny.

A może macie mozliwość jakoś ukryć taką lampkę – np. za jakąś komodą?

Monika&Michaś 3 latka

onka Dodane ponad rok temu,

chyba od zawsze mamy taka lampke.
swiatlo jest slabe, ale Mlody w nocy w razie siku zawsze znajdzie droge do drzwi – kontakt mamy zaraz przy drzwiach od pokoju 😉

18.08.03

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

wiesz co ,my tez taką lampke mamy jeszcze z czasów kiedy przewijałam młodego w nocy i nie chciałam go rozbudzac …nasza świeci tak mocno że mnie budzi…serio jak sie obróce twarzą w strone gdzie świeci to mi w oczy wali i musze wstac wyłaczyc …
u marcina mamy podświetlany globus z najsłabsza energooszczędną w środku i ona pali się całą noc…

m&m15.01.04

jaga Dodane ponad rok temu,

Też używamy takich lampek. Pierwszą kupiliśmy w Leroy Merlin, druga w Auchan. Świetna sprawa!

eunike Dodane ponad rok temu,

Też mamy taki gadżet u małego w pokoiku, z tym że to było bardziej dla mnie, niż dla niego (bo jemu to wsio ryba czy ma ciemno, czy nie), dzięki temu światełku widziałam jego kontury w łóżeczku z daleka 🙂 Ale teraz nawet jego drzwi zostawiam przymknięte na noc, bo też mu obojętne jak rano się budzi, więc to światełko chyba zacznę wyłączać. Ale fajnie mieć taki gadżecik w domu, zawsze może się przydać 😉

Cyprianek (listopad 2005)

dora Dodane ponad rok temu,

A nas Kasi pediatra nastraszyła, kiedy powiedzieliśmy, że chcielibyśmy małej takie właśnie światełko zafundować (Kasia była wtedy jeszcze mała). Jej zdaniem (i zdaniem okulistów, u których byliśmy) powoduje to przerost gałki ocznej i częściej się wówczas zdarzają wady wzroku. A my jesteśmy na tym punkcie uczuleni – mój mąż ma – 10 dioptrii, ja – 3 .

Dorota i Kasia 14.02.03

Znasz odpowiedź na pytanie: 1-watowa lampka do kontaktu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiek przedszkolny
Tran i Bioaron C
Podaję Artkowi tran Ecomer - jedna kapsułka dziennie. Mogę do tego jeszcze syrop Bioaron? Pytam kobietę w aptece i podobno można, ale pytam jeszcze Was - czy któraś podawał jednocześnie te
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
gdy zbliża sie poród....jak przygotowac na to dzie
jak to wtedy jest z dzieciaczkami w brzuszku? czy sie wyciszają czy szaleją pukają nóżkami? bo ja już nie pamietam........ i jeszcze jedno jak wytłumaczyć 3-latkowi(26 stycznia skączy 3 lata)
Czytaj dalej