38 tydzień – ból szyjki przy ruchach dziecka?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy

bourbonetka

Wczoraj nieprzespałam pól nocy. Przy każdym ruchu Dzidzi bardzo bolała mnie szyjka (chyba szyjka) tak jakby maluszek się wkręcał główką w kanał rodny… ból przeokropny. Jak skurcze porodowe wyglądają jeszcze gorzej to biorę zzo…

Czy też tak macie lub miałyście?

Bourbonetka i Dzidzia (~08.01.2004)

rkwp234

Re: 38 tydzień – ból szyjki przy ruchach dziecka?

Cześć! Skurcze są gorsze zapewniam Cię ale ten ból – ucisk to moze być również ból pęcherza,który u mnie objawia się jakby rozdzieraniem w środku.Kiedy pytałam mojego lekarza o ten ból to powiedział mi że w środku boli pęcherz,a ból brzucha na dole jest spowodowany uciskiem główki na ujście.Pocieszmy się że to juz nie długo.Pozdrowionka.

Anonim

Ja jestem w 28 tygodniu i też czasem odczuwam taki ból 🙁 i większe parcie na pęcherz. Ale raczej gdy siedzę, gdy leżę jest ok.
    Za tydzień mam wizytę i chcę to skonsultować, nie wiem czy jest się czym martwić czy nie.

olencja i maleństwo (25/03/04)

kasia-j

Ja tak mam od kilku ładnych dni. W wigilię byłam w spzitalu i lekarz na izbie powiedział, że mam już skurcze do porodu i szyjka ledwo się tzryma. No ale ja biore fenoterol, bo jeszcze za wcześnie na nas.
    Pozdrawiam!

Kasia i Fasolka (23.01.04)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close