39 dzien ciazy – czy isc do lekarza?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
  • Autor
    Wpisy

kate27

Witam! Pytanko jak w temacie. Czy lekarz bedzie w stanie rozpoznac ciąże w 39 dniu? (nie ma usg) Czy jest sens iść na pierwszą wizytę? Boje się, ze nie nic rozpozna. Bede sie zamartwiac, ze puste jajo znowu…. Kiedy iść, by można było jednoznacznie stwierdzić: jest dobrze, czy źle. bu… martwie sie.
    ps. Kiedy Wy bylyscie na pierwszej wizycie?
    Pozdrawiam

Kate, IV 2004!

Anonim

Re: 39 dzien ciazy – czy isc do lekarza?

Najlepiej w Twoim przypadku wybrac sie na USG w 7 albo 8 tygodniu ciązy.Wczesniej lekarz…moze jedynie wyslac Cię na badania.Z usg nie ma sie co spieszyc…bo w tej chwili zobaczysz tylko pęcherzyk. Ja bylam w 5 tygodniu i widzialam tylko pecherzyk..i jakas kropkę.A w 7 tygodniu juz było widac fasolke z serduszkiem.
    Powodzenia

Mola(5.10.03)

kate27

Dzieki za podpowiedź. Mysle o tym by isc w tym tygodniu (6 tydz) po skierowanie na badania. W przyszlym tygodniu ide do pracy to nie bede miala za bardzo czasu na to.
    Boje sie tego USG. brrr…
    Pozdrawiam

Kate, IV 2004!

dudeina

Wiesz ja na pierwszsej wizycie bylam w piatek i to byl dokladnie 9 tydzien i 2 dzien ciazy. Bardzo chcialam wybrac sie wczesniej, jednak moj lekarz wyjechal na wakacje i wiesz co…bardzo dobrze, ze tyle czekalam, warto bylo. Jestem po jednym poronieniu i bardzo, bardzo sie balam, czy wszystko wporzadku, wszystko wynagrodzila mi dzidzia w piatek. Otoz lekarz nawet mnie nie badal (bo stwierdzil, ze cytologia byla robiona w lutym i to starczy), tylko powiedzial, ze robimy usg, bo najpierw trzeba sprawdzic, czy z dzidzia wszystko jest wporzadku. To co zobaczylismy przeszlo nasze najsmielsze oczekiwania. 2.5 cm. malenstwo machalo do nas tymi swoimi malenkimi raczkami i kopalo nozkami. Niesamowite uczucie…a i jeszcze serduszko bilo jak szalone… Mowie Ci cos pieknego. Wiem, ze sie bardzo boisz i pewnie jak najszybciej pojdziesz do lekarza, bo ja gdyby nie to, ze moj byl na wakacjach, to tez blagalabym o szybsza wizyte, ale z drugiej strony jak troszke jeszcze poczekasz, to na usg zobaczysz wiecej.

Pozdrowionka

Ania i marcowy Orzeszek (25 marzec)

kate27

moje usg:)

Juz za poźno…:)
    Wlasnie wrocilam z USG:) Faktycznie za szybko troche (39dc) ale przynajmniej wiem, ze to nie jest urojona lub pozamaciczna ciąża. Pęcherzyk prawidlowo zagnieżdżony. Ogolnie wygląda mi dobrze:)) Slady zarodka juz byly w srodku, ale za wczesnie by zauwazyc serduszko. Ksztalt pęcherzyka ma nawet ładniejszy ksztalt.
    Prosze zobaczcie:
    Alez jestem szczesliwa:)
    Pozdrawiam
    A co to bedzie jak zobacze serduszko??!

Kate, IV 2004!

zuzkan

mnie lekarz kazal przyjsc jak tylko bede miala spozniajaca sie miesiaczke… nie po to by robic USG tylko po L4 bo mam dosc stesujaca praca i w dodatku 8-10 godzin przed komputerm.
    Na Twoim USG faktycznie widac tylko czarna dziure… ale juz za pare tygodni. Zycze powodzenia

Zuza
    moje temperaturki

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close