7-tygodni a karmienie nocne

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)
  • Autor
    Wpisy

kassma

Jak często jedzą w nocy wasze 7-tygodniowe/2 mies. dzieci?
    Mój synek zwykle po kąpaniu przesypia do 1-2giej w nocy. Nastepnie budzi się koło 5-6tej a czasem dopiero o siódmej. Dzisiaj przespał mi od kąpieli do 3:30 a kolejne jedzenie było o 7:30. Czy tak długie przerwy u małego dziecka są normalne?
    Dodam że w dzień je co 1,5-3 godziny i świetnie przybiera na wadze (780g w 2 tygodnie).
    W zasadzie to ja mam problem w nocy z przepełnionymi piersiami. Odciągam trochę pokarmu koło 23-ej ale i tak budzę się często z przemoczoną koszulą nocną (najchłonniejsze wkładki ani pocięte podpaski nie pomagają).
    Pokarmu mam sporo, po 3-4 godzinnej przerwie potrafię ściągnąć ponad 100ml z jednej piersi.

Jak to u Was wygląda?

pozdrawiam

KASIA i TYMONEK 29.04.2004

carla27

Re: 7-tygodni a karmienie nocne

Moja dominika od urodzenia praktycznie śpi o 21 do 5 rano. Ale ona jest na sztucznym mleczku. Pytałam pediatry czy nieśpi za długo w nocy i czy to normalne to mi powiedziała, ze powinnam się cieszyć a nie martwić. Więc się cieszę

Marta i
    (15. 03. 2004)

lka26

Jeśli twoja dzidzia dobrze przybiera na wadze to tylko się cieszyć! A piersi po kilku nocach się przyzwyczają i przestaną boleć (w nocy będą produkować mniej mleka).
    Pozdrawiam. Lka.

miniu

ciesz się że ci tak długo śpi! mój malec budził sie nawet co godzine w nocy!teraz ma 10 miesięcy i budzi się co 3-4 godziny !zazdroszczę ci !powodzenia ! nie wiem kiedy sie wyśpię

minia

agniesia22

Moja mala ma rowniez 7 tyg i spi od 22 do 3 czasem 4 a potem do 7-8.oczywiscie czasem jej sie te godzinki poprzestawiaja u spi krocej a czasem dluzej.Czasem potrafi przespac ciagiem 6 godzin w nocy!!!!W dzien je rownie czesto jak Twoj dzidzius.Teraz juz moje piersi w nocy nie przepelniaja sie tak bardzo, ale polecam wkladki NUK-przetestowalam wszystkie i te sa najlepsze.

Aga+POLA(30.04.04)

kassma

No to tylko się cieszyć 🙂 Dziękuję za odpowiedzi.
    Wkładek NUKa jeszcze nie testowałam – sprawdzę.

Anonim

nie przejmuj sie tylko sie ciesz i spij poki mozesz moja corcia od poczatku przesypia w nocy po 6 godzinek czaem nawet dluzej i to nie jest nic nienormalnego po prostu dziecko odroznia w jakims tam stopniu dzien od nocy i sobie smacznie spi a jesli w dodatku przybiera na wadze to sie tylko cieszyc
    nie martw sie wszystko jest wporzadku

pozdrawiamy joana i victoria 17/04/04

jowa

kassma

wkładki…

NUKa Ultra Dry – rewelacja! Po nich daleko daleko nic. Dziękuję agniesia22!

Postów wyświetlanych: 8 - od 1 do 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close