Chcę spać…

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #13012

  tereniazenia

  Czy ktoś wie co zrobić, żeby dziecko przesypiało chociaż cztery godzinki jednym ciągiem w nocy, a nie budziło się co pół godzinki.Pomóżcie. Agnieszka

  #199187

  Anonim

  Re: Chcę spać…

  A ile tygodni/miesiecy ma dzidziuś?
  Ewa  #199188

  tereniazenia

  Re: Chcę spać…

  Cześć! Martusia 2.03. skończy 7 miesięcy.Znowu mi dzisiaj dała “popalić” w nocy.
  Agnieszka

  #199189

  Anonim

  Re: Chcę spać…

  Napisz troszkę więcej… jak ją karmisz, czy dajesz jeszcze pierś, czy sztucznie, czy przed senm dajesz np. kaszkę? bardziej syci… Moja mała śpi od 21 do 8-8:30 (o 6 rano pierwsze karmienie piersią), ok. 20 dostaje kaszkę, a przed zaśnięciem pierś. Z tym, że ona przesypiała noce już od 3 m-ca, więc to chyba niekoniecznie zależy od treściwego pokarmu na noc, ale spróbować możesz.

  Asia i Julia (6.5 m-ca)

  #199190

  tereniazenia

  Re: Chcę spać…

  Cześć! Moja Marta też przesypiała noce, do ukończenia 5-go miesiąca jadła tylko 1 raz ok.3. Ja tak samo jak Ty daję jej po kąpieli miseczkę kaszki a przed snem jeszcze pierś na dopieszczenie. Nie pomaga na sen,bo ona nie budzi sie z głodu, tylko jakby z potrzeby kontaktu, wystarczy że ją pogłaszczę po główce i śpi dalej – a wstać trzeba, dla niej to nic, a ja już nie śpię. Ale dzisiaj i tak było lepiej niż zwykle bo budziła sie co 2 godzinki; a od 4 rano przespała do 6.30,czuję się jakbym spała 2 dni. Masz bardzo fajnie, że Twoja córeczka śpi tak ładnie (gratulacje), może i moja wróci znowu do normy za niedługi (mam nadzieję) czas.Pozdrawiam Was dziewczyny. Życzę słonecznego dnia. Agnieszka.

  #199191

  shale

  Re: Chcę spać…

  Cześć! Mam ten sam problem, Julka budzi się w nocy co pół godziny, czasem godzinę i to nie z głodu, tak poprostu żeby ją przytulić, pobujać, dać smoka i dalej śpi. Ja już sie rozbudzam i zanim znowu dobrze zasnę to ona zaczyna wszystko od nowa. Jak sobie z tym radzisz?
  Pozdrawiam,
  Ewa i Julcia (15.07.02)  #199192

  shale

  Re: Chcę spać…

  Cześć, Julcia dzisiaj spała ŚLICZNIE do 3 w nocy (od 22.30)! Już miałam nadzieję, że do końca tak ładnie pośpi (w końcu) , ale niestety od tej 3 się zaczęło… Do 7 wstawanie co 30-40 minut! Dzisij na noc powieszę jej nad łóżeczkiem mokrą pieluszkę, może to podobno pomóc.

  Ewa i Julcia (15.07.02)

  #199193

  tereniazenia

  Re: Chcę spać…

  Gratulacje!!! Oby tak dalej. Ja też spróbuję z tą mokrą pieluchą, trzeba wszystkiego próbować. Powodzenia. Agnieszka.

  #199194

  tereniazenia

  Re: Chcę spać…

  Odpisuję jeszcze raz bo nie jestem pewna czy tamta odpowiedź doszła. No więc wcale sobie nie radzę, poprostu czekam…Kupiłam Melisal – pediatra zaproponował- to przez pierwszy tydz. zażywania Mała budziła się co 3 godz. było super, ale już na nią nie działa. Podobno dobrze jest dać dziecku się wypłakać-ja nie mogę tego słuchać-dlatego nadal jestem nie wyspana. Pocieszm sie,że kiedyś będzie spała i wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję też, że jak kiedyś będę miała drugie dziecko to będzie troche lepiej spało. Musimy to przetrwać. Powodzenia. Pozdrawiam. Agnieszka.

  #199195

  shale

  Re: Chcę spać…

  Ja się pocieszam, że to może ząbki…Sprobuję ten Melisal, wszystko inne nie skutkuje, dawałam nawet Viburcol i też nic. A jeśli chodzi o to wypłakanie się to moim zdaniem to bardzo nie ludzkie, nawet gdzieś wyczytałam, że takie coś może zostawić trwały ślad na psychice dziecka. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać.
  Również życze powodzenia. Ewa.  #199196

  pluto

  Re: Chcę spać…

  U mnie problem jest ten sam…..Karol co chwilę się budzi….njgorsze jest to, że On nie znosi kaszki……..więc przed snem pije tylko mleczko…i pewnie dlatego budzi się głodny……………..w grę wchodzi jedynie podawanie kaszki przez smoka….tylko że On cghce tylko smoka Aventu…….a Awent nie ma takich dziurek……….

  Julka kulka i 8 miesięczny Karolek

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close