Czy to alergia??….:(((

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #66290

  mlodzia

  Sama nie wiem, czy to alergia, czy właściwie co to jest. Na rączkach i nóżkach moja starsza córka ma szorstkie , czerwonawe plamki. Widzę, że niaraz drapie się, pewnie ją swędzi. Smaruję pimafukortem, ale…śmiech na sali, nic nie pomaga. Do tego katar i kaszel wygląda mi na alergiczny, bo skończyła dopiero antybiotyk i….nic, nie pomogło. Wybieram się do lekarza, ale póki co sama nie wiem, co to jest, co zrobić. Może macie jakieś pomysły, może coś podpowiecie, może wiecie jakike badania robi się u prawie trzylatki…..Jest mi ciężko na sercu, smutno , źle, może za bardzo martwię się tym wszystkim, ale nie potrafię inaczej, tak bardzo je kocham że jakakolwiek choroba wywołyje u mnie wewnętrzne przygnębienie…pozdrawiam….

  Mama Tosi (02.09.2002r.), Amelki (05.04.2005) i Aniołka (02.09.2001)

  #845157

  domi

  Re: Czy to alergia??….:(((

  Myślę, że mamy alergików powiedzą dużo więcej, ale z tego co wiem ja, po 3 roku życia wykonuje się testy skórne. Powinnaś pójść z małą do alergologa. Napisz do Fridy – ona ostatnio była z córeczką u bardzo dobrej pani doktor, na pewno poda Ci namiar, jeżeli będziesz chciała.
  Trzymam kciuki, żeby to jednak nie była alergia.

  Dominikka + Zuziaczek (23.08.04)  #845158

  mata-hari

  Re: Czy to alergia??….:(((

  Wygląda mi to na odczyn alergiczny. Proponuję swędzące miejsca smarować Fenistilem, a suchą i zaczerwienioną skórę natłuszczać.
  Ze względu na katar i kaszel sugerowałabym jednak odwiedziny u alergologa gdyż może to być alergia wziewna, a tej się samemu niestety nie wyleczy.

  U dziecka 3 letniego można już jak najbardziej wykonywać testy skórne.

  Asia & Michaś

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close