druga ciąża też na zwolnieniu?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #24727

  sihaja

  W pierwszej ciąży (w 3 mies.) lekarz stwierdził u mnie 1,5 cm rozwarcie, no i wysłał mnie na zwolnienie lekarskie do końca ciąży. Ciekawa jestem czy to oznacza że drugą ciążę też spędzę na zwolnieniu. Czy skoro w pierwszej miałam rozwarcie to w drugiej też? I czy takie rozwarcie oznacza konieczność pójścia na zwolnienie?
  Pozdrawiam
  Monika, mama 14 mies, Marty

  #332266

  gosia

  Re: druga ciąża też na zwolnieniu?

  Czy w drugiej ciąży też będziesz miaął tego typu problemy, tego nie wiem. Wiem natomiast to, że jeśli jest rozwarcie w pierwszym stadium ciąży, to jest to nienajlepsza sytuacja i lekarz zakłada szwy na szyjce macicy, no i każde odpoczywać, ale czy jest to aż taka zła sytuacja?
  Ja tez w pierwszej ciązy miałam problemy od 4 miesiąca i byłam na zwolnieniu, ale aż się boję co mogłoby się stać, gdybym nie przestała pracowac

  Gosia i Artek (17.05.2002r.)  #332267

  sihaja

  Re: druga ciąża też na zwolnieniu?

  szwów nie miałam zakładanych. a dziwna sprawa z tym zwolnieniem bo mi lekarz kategorycznie to nakazał a koleżanka chodziła z 3 cm rozwarciem.
  pozdrawiam
  Monika, mama 14 mies. Marty

  #332268

  anet

  Re: druga ciąża też na zwolnieniu?

  chyba nie jest to norma (?)
  ja w I ciazy mialam natomiast problemy z b. czestymi skurczami, wystarczyl wiekszy wysilek, nawet spacer — teraz nie mam takich problemow

  +

  Aneta+Agniesia(7.07.02)+?(17.01.04)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close