Lakomczuch???

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #15433

  gusiek

  Mam z moja Julcia taki problem. Podczas prawie kazdego karmiania zaksztusza sie do tego stopnia ze sinieja jej usta, robi sie cala czerwona. Kiedy dochodzi do siebie zzaczyna pic, ale najwyrazniej jest przestraszona i zmeczona bo zasypia i budzi sie gwaltownie po kilku minutach. Nie wie co to moze byc. Czy moze ma zla pozycje w czasie karmienia? A moze ma problemy z polykaniem?
  Poradzicie co moge z tym zrobic? Przyznam ze strasznie sie boje kiedy ona sie zaksztusi…

  Agnieszka i Julia (17.03.03)

  #225427

  Anonim

  Re: Lakomczuch???

  Koniecznie pokaż to lekarzowi, a przy okazji poczytaj post „Wiotkość kratani, brr …” na „Mam z dzieckiem taki problem”. Miejmy nadzieję, że to nie to, ale lepiej chuchać na zimne.
  Pozdrawiam,
  Ewa  #225428

  kajda

  Re: Lakomczuch???

  To niekoniecznie coś strasznego. Może po prostu masz za silny odruch oksyctycynowy? Moja mała też tak szybko i gwałtownie pije, że się krztusi. Spróbuj „odłączyć” ją na chwilę w momencie gdy czujesz, że mleko zaczyna gwałtownie płynąć. Jeśli sika strumieniem, możesz podstawić miseczkę i wykorzystać mleko póżniej. Znowu przystawiasz ją gdy mleko zaczyna tylko kapać. Powodzenia i daj znać czy pomogło!

  Pozdrowienia

  Kasia i Melissa – 3 miesiące

  #225429

  gusiek

  Re: Lakomczuch???

  Oj, dzieki! Juz sie strachu najdlam i mialam nocke z glowy po przeczytaniu postu o wiotkiej krtani. Cala noc tylko nasluchiwalam czy wszystko ok. Sprobuje tak zrobic jak mi poradzilas.
  Pozdrawiam!

  Agnieszka i Julia (17.03.03)

  #225430

  szaszka

  Re: Lakomczuch???

  Polecam pozycję dziecko na lub raczej nad cyckiem, a nie cycek nad dzieckiem. najpierw włóż piers do mordki, potem połóż sie na plecach z głowa podpartą wyżej, w ten sposób malutka będzie nad cyckiem. Możesz o tym przeczytać na

  szaszka i Julcia z czarną czuprynką,
  która przyszła na świat 02.03.03

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close