łożysko przodujące. co to jest – pomocy ??

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #66076

  jera

  Witajcie !!

  Piszę w i mieniu mojej przyjaciółki.. ( pisałam też na wątku dla oczekujących , ale wiem, że Wy macie już większe doświadczenie)
  Ma diagnozę…łóżysko przodujące i na dodatek konflikt serologiczny…..czym jej to grozi.???
  Dodam, że pracuje po 9 godzin dziennie w sklepie i musi wyciągać ręce do góry, aby układać towary na półkach ( na szczęście nie ciężkie, ale delikatne – porcelana)..
  Z tego co poczytałam to sprawa nie wygląda najlepiej, ale nic jej nie powiedziałam , żeby nie straszyć… Jesli macie doświadczenia w tym temacie to radżcie co robić!!!…
  Koleżanka jest już 4,5 miesiącu i chyba będzie musiała pracować do samego rozwiązania !!!
  Pozdrawiamy :
  Monika i Mała Agu (oktoberka 2004)

  #841800

  zagajetka

  Re: łożysko przodujące. co to jest – pomocy ??

  Łożysko przodujące znajduje się bardzo nisko macicy,często „zakrywa” wejście pochwy i poród moe zakoczyć się cesarką.Ale w miarę wzrostu plodu,wzrasta macica, i łożysko przesuwa się ku górze.W wielu przypadkach tak własnie jest i tak też było u mnie.Na diagnozę czekałam do 20 tygodnia,ale musiałam ciągle leżeć.Twoja koleżanka powinna się oszczędzać!
  Konflikt serologiczny też u mnie wystąpił.Ale to nie jest raczej problem,koleżance wstrzykną immunoglobulinę, która będzie chroniła dzieciątko.
  Reasumując-nie są to wieeelkie problemy,ale dbać o siebie trzeba.Niech koleżanka zastanowi się nad odpoczynkiem,a wszystko będzie dobrze,czego jej serdecznie życzę:)
  Pozdrawiam
  Kasia

  i Marysia,02.02.2005

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close