miss mokrego podkoszulka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #53177

  Anonim

  Ulka dostała od znajomych kubek-niekapek – takiego pingwinka z Ikei (niestety z twardym ustnikiem). Dałam jej (z wodą), żeby zobaczyć reakcję. Brała do buzi, ale jeszcze nie kumała, że trzeba przechylić, żeby leciało. Więc chciałam jej pokazać i wyjęłam jej z rąk ten kubek. O ludzie! jaki wrzask urządziła. Zaraz jej oddałam i pomogłam. Napiła się. Nie chciałam, żeby się polała, więc nałożyłam zakrywkę (ten pingwinek ma taką maskę gazową) i wyszłam na chwilę z pokoju.
  Nie doceniłam inteligencji mojego dziecka – wracam do pokoju – maska zdjęta, dziecko „pije” z kubeczka całe mokre….
  Teraz kubek-pingwinek to najlepsza zabawka


  data właściwa to: 6/8/2004

  #681090

  monikachorzow

  Re: miss mokrego podkoszulka

  ulubioną zabawką marcinka jest potrząsanie butelką z herbatą albo soczkiem – efekt jest wiadomo jaki -wszystko wokół mokre…pozwalam mu na tą zabawę jak ma troszke na dnie i nie wyleje,ale ostatnio zostawiłam pełną butelkę na drugim końcu tapczanu i po cos wyszłam….mój szkrab poturlał sie błyskawicznie do swojej butelki i nawet ściana była mokra.nie było mnie w pokoju 2 minuty….musze zacząć go uczyć pić z niekapka…stał sie misterem mokrej koszulki…

  Monika i Marcinek (15.01.04)  #681091

  anna-pl

  Re: miss mokrego podkoszulka

  Moja Oliwcia ma taki sam kubek. Tez lubi się nim bawić, ale najbardziej podoba się jej ta maska gazowa, uwielbia ją gryźć, to dobry masaż na jej dziąsła.

  Ania i Oliwcia(16.02.04)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close