od kiedy można wozić…

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #7723

  przemblach

  … dziecko samochodem, jak : w nosidełku czy inaczej. Córka ma dopiero 2 tygodnie, a do świąt niedaleko, czy podróż 200 km jest odradzana?

  #136063

  moni

  Re: od kiedy można wozić…

  Mozna, ale tylko w specjalnym foteliku, tylem do kierunku jazdy. A co do dlugosci podrozy, to najlepiej zapytaj pediatre – jesli nie bedzie przeciwwskazan, to mozna, ale czy trzeba?
  Moni  #136064

  izap

  Re: od kiedy można wozić…

  Witaj !

  Nasza młodsza córka była wożona w foteliku dla niemowląt od czwartego dnia życia, z tym , że na krótkich trasach.
  W zasadzie wydaje mi się, że 200 km to praktycznie ok 3 godzin jazdy. Można wybrać taką porę, w której mała najlepiej śpi. Nakarmić, odbić, zapakować i ruszać. Jedyny problem to możliwość zrobienia kupki przez te trzy godziny. Ale i w dogrzanym samochodzie, przy odrobinie wprawy też można przewinąć.
  Spytać połóżną, czy pediatrę nie zawadzi. Nasza położna pozwoliła nam w początku września z póltoratygodniową córą chodzić na spacery, bo było dość ciepło. Gdy miała dwa tygodnie pojechała w dośc duże skupisko ludzi i jakoś na złe jej nie wyszło
  Pozdrawiam
  Iza

  #136065

  krysiaczek

  W imieniu swoim i wielu mam dziękuję za rozwianie wątpliwości odnośnie podróży z bardzo małymi dzieciaczkami.

  #136066

  kucharz

  O kurczę, nigdy nie miałem takich wątpliwości. Wiadome było, że ze szpitala wrócimy autem i na pierwsze wizyty lekarskie też nim pojedziemy, tym bardziej, że była zima :).

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close