zapalenie sutka

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #73474

  wiolus

  Blagam Was o pomoc!!w szpitalu popekaly mi sutki zaczelam je leczyc ale niestety w jednej doszlo do zapalenia sutka(temp.39 obrzmiala,czerwona,opuchnieta)robie zimne oklady odciagam pokarm trwa to narazie 2 dni temperatura spada czy mam szanse na szybkie wyleczenie?BARDZO ZALEZY MI NA KARMIENIU PIERSIA!!!!

  #960666

  pigmej

  Re: zapalenie sutka

  jEŻELI TEPERATURA NIE SPADA TO IDZ DO LEKARZA ALBO NA IZBĘ PRZYJĘĆ TO MOŻE BYĆ ZAPALENIE PIERSI. jA MIAŁAM TRZY I DW SKOŃCZYŁY SIĘ ANTYBIOTYKIEM A JESTEM DOPIERO 5 TYG. PO PORODZIE. NIE ZWLEKAJ SKORO OPRÓŻNIANIE PRZEZ CIEBIE PIERSI NIC NIE DAŁO TO KONIECZNIE IDZ DO LEKARZA BO SAMA SOBIE NIE PORADZISZ.

  Pigmej  #960667

  sophie28

  Re: zapalenie sutka

  Ja stosowałam na zapalenie piersi okłady z liści kapusty – bardzo mi pomogły. Robi się to tak, że tłuczkiem do mięsa zmiękcza się trochę taki liść, po czym na jakiś czas wkłada się go do lodówki, a później robi się okład na pierś – na jakieś 30, 40 min. – nie można z tym przesadzać, bo kapusta zmniejsza ilość produkowanego pokarmu. Oprócz tego bolącą pierś należy wygrzewać termoforem i jak najczęściej przystawiać do niej dziecko – to bardzo pomaga.
  pozdrawiam i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close