Forum: Karmienie

zapalenie sutka

Blagam Was o pomoc!!w szpitalu popekaly mi sutki zaczelam je leczyc ale niestety w jednej doszlo do zapalenia sutka(temp.39 obrzmiala,czerwona,opuchnieta)robie zimne oklady odciagam pokarm trwa to narazie 2 dni temperatura spada czy mam szanse na szybkie wyleczenie?BARDZO ZALEZY MI NA KARMIENIU PIERSIA!!!!

2 odpowiedzi na pytanie: zapalenie sutka

pigmej2005-12-13 19:10:56

Re: zapalenie sutka

jEŻELI TEPERATURA NIE SPADA TO IDZ DO LEKARZA ALBO NA IZBĘ PRZYJĘĆ TO MOŻE BYĆ ZAPALENIE PIERSI. jA MIAŁAM TRZY I DW SKOŃCZYŁY SIĘ ANTYBIOTYKIEM A JESTEM DOPIERO 5 TYG. PO PORODZIE. NIE ZWLEKAJ SKORO OPRÓŻNIANIE PRZEZ CIEBIE PIERSI NIC NIE DAŁO TO KONIECZNIE IDZ DO LEKARZA BO SAMA SOBIE NIE PORADZISZ.

Pigmej

sophie282005-12-26 21:34:26

Re: zapalenie sutka

Ja stosowałam na zapalenie piersi okłady z liści kapusty – bardzo mi pomogły. Robi się to tak, że tłuczkiem do mięsa zmiękcza się trochę taki liść, po czym na jakiś czas wkłada się go do lodówki, a później robi się okład na pierś – na jakieś 30, 40 min. – nie można z tym przesadzać, bo kapusta zmniejsza ilość produkowanego pokarmu. Oprócz tego bolącą pierś należy wygrzewać termoforem i jak najczęściej przystawiać do niej dziecko – to bardzo pomaga.
pozdrawiam i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia

Znasz odpowiedź na pytanie: zapalenie sutka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
NEFROLOG dzieciecy Lublin - pilnie szukam
dziewczyny zna ktoras lekarza wartego polecenia? prosze o jakikolwiek namiar. Sprawa pilna. Dot. polrocznego malucha znajomych, szczegolow nie znam. Moze warto wybrac sie na Chodźki? Ania i Asia 7.08.2003 [img]http://foto.onet.pl/upload/38/61/_553921_n.jpg[/img]+02.05.2006
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Krótkowzroczność - wskazanie do cesarki?
Cześć dziewczyny! Mam zapytanie, czy krótkowzroczność jest wskazaniem do cesarskiego cięcia? Mam wadę wzroku minus (-) 5. Bylam już u jednego okulisty, który po zbadaniu dna oka co prawda wskazań do
Czytaj dalej