13 wyjątkowych prezentów dla Mamy wykonanych w pracowniach polskich artystów

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Wiosna tętni już pełnią życia, a natura kusi fascynującą gamą kolorów – nie dziwi fakt, że to właśnie w maju Mamy w wielu krajach świata świętują swój dzień.

W Polsce maj zazwyczaj wypełniają zapachy kwitnących krzaków bzu, których bukiety możemy wręczyć naszym Mamom w dniu ich święta, ale ten rok nie rozpieszcza słoneczną aurą, więc zamiast kwiatów, które i tak szybko przeminą, podarujmy ukochanym Mamom wyjątkowe przedmioty z duszą, wykonane przez twórców z całej Polski – coś, co będzie je cieszyło przez wiele lat.

Kubek ceramiczny dla mamy
Cudownie będzie wypić wspólną herbatkę z kolorowych kubków ceramiczki Małgośki Wosik (86PLN za 2 sztuki).

Sprawdź także: TOP 11 kubków na Dzień Matki >>
 


naczynia dla mamy
Ulubione ciasto Mamy będzie smakowało jeszcze lepiej podane na turkusowych niczym majowe niebo naczyniach z pracowni Kamelo (380PLN za zestaw).
 


Patera do ciasta dla mamy
Świeże owoce wyeksponuje kwiecista szklana patera wykonana w pracowni Linea (360PLN)
 


Obraz z kwiatami na dzień matki
Jeśli Twoja Mama uwielbia kwiaty, podaruj jej unikatowy obraz malowany na jedwabiu – czerwone maki z pracowni Grafija (590PLN)
 


Dekoracja do kwiatów na dzień Matki
Szklana dekoracja z pracowni Wawer ozdobi donicę z ulubionym kwiatem w mieszkaniu Mamy albo rabatę w jej ogrodzie (72PLN)
 


Serce dla mamy
Możesz również wyrazić swoją miłość słodkimi serduszkami – magnesami na lodówkę z Pracowni Zona (39,60PLN za 3 sztuki)
 


Szkatułka na biżuterię dla mamy
Skarby Twojej Mamy będą bezpieczne w tej przepięknej ceramicznej szkatułce w weneckim stylu, pochodzącej z pracowni Smart Ceramics (180PLN)
 


Lampion na dzień mamy
Cudowny klimat w domu Mamy wyczaruje ornamentowy lampion w rustykalnym stylu idealny do aromaterapii, wykonany przez Aleksandrę Kimel (30PLN)
 


Mama jak Anioł
Jeśli Twoja Mama jest aniołem o wielkim sercu, grafika z pracowni Grafija będzie pięknym uznaniem dla jej dobra (200PLN)
 Mama o minimalistycznym guście zachwyci się za to czarno-białą grafiką z pracowni Mai Gajewskiej (330PLN)
 


Prezent zdjęcie dla mamy
A jeśli jesteś jednym z bliźniaków i Wasza Mama miała z Wami prawdziwe urwanie głowy, uśmiech na jej twarzy z pewnością wywoła to zdjęcie z pracowni Fotoklimat (690PLN)
 


medalik dla mamy
Mama wie, że w rodzinie siła, dlatego dobrym pomysłem na prezent może być też ta drewniana rzeźba z pracowni Iwony Winiarczyk (420PLN)
 


portret dla mamy
A jeśli chcesz podarować Mamie jej własny portret, na przykład taki jak ten, skontaktuj się z Katarzyną Radzką, która wyczaruje barwny rysunek na podstawie zdjęcia (cena ustalana indywidualnie)
 


Te produkty i dużo więcej wyjątkowych dekoracji wnętrz znajdziecie w galerii Trendymania.pl – unikatowość i nieprzeciętność takich przedmiotów z duszą sprawia, że stają się niezapomnianymi prezentami tworzącymi piękne wspomnienia i dającymi dużo radości obdarowanej osobie.

Zobacz także: 7 pięknych cytatów o Mamie >>

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Obyczaje ślubne

Obyczaje ślubne mimo, że nie zmieniają się zbyt często to jednak można w nich zaobserwować pewne trendy. Sprawdź co takiego się zmienia w najważniejszych elementach ślubu oraz wesela. Suknie ślubne...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Sala weselna

Sala weselna to jeden z podstawowych aspektów realizacji wesela. Od poszukiwań sali weselnej najlepiej jest zacząć planowanie uroczystości. Sala weselna a liczba gości Przede wszystkim na początku oszacujcie mniej więcej liczbę...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Winietki

Winietki rozstawione na stołach weselnych ułatwiają gościom zajęcie miejsca. Mogą im towarzyszyć drobne upominki albo zabawne akcenty. Na pewno wielu z was było na weselu, na którym nie było rozplanowanych...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo