13 wyjątkowych prezentów dla Mamy wykonanych w pracowniach polskich artystów

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Wiosna tętni już pełnią życia, a natura kusi fascynującą gamą kolorów – nie dziwi fakt, że to właśnie w maju Mamy w wielu krajach świata świętują swój dzień.

13 wyjątkowych prezentów dla Mamy wykonanych w pracowniach polskich artystów

W Polsce maj zazwyczaj wypełniają zapachy kwitnących krzaków bzu, których bukiety możemy wręczyć naszym Mamom w dniu ich święta, ale ten rok nie rozpieszcza słoneczną aurą, więc zamiast kwiatów, które i tak szybko przeminą, podarujmy ukochanym Mamom wyjątkowe przedmioty z duszą, wykonane przez twórców z całej Polski – coś, co będzie je cieszyło przez wiele lat.

Kubek ceramiczny dla mamy
Cudownie będzie wypić wspólną herbatkę z kolorowych kubków ceramiczki Małgośki Wosik (86PLN za 2 sztuki).

Sprawdź także: TOP 11 kubków na Dzień Matki >>
 


naczynia dla mamy
Ulubione ciasto Mamy będzie smakowało jeszcze lepiej podane na turkusowych niczym majowe niebo naczyniach z pracowni Kamelo (380PLN za zestaw).
 


Patera do ciasta dla mamy
Świeże owoce wyeksponuje kwiecista szklana patera wykonana w pracowni Linea (360PLN)
 


Obraz z kwiatami na dzień matki
Jeśli Twoja Mama uwielbia kwiaty, podaruj jej unikatowy obraz malowany na jedwabiu – czerwone maki z pracowni Grafija (590PLN)
 


Dekoracja do kwiatów na dzień Matki
Szklana dekoracja z pracowni Wawer ozdobi donicę z ulubionym kwiatem w mieszkaniu Mamy albo rabatę w jej ogrodzie (72PLN)
 


Serce dla mamy
Możesz również wyrazić swoją miłość słodkimi serduszkami – magnesami na lodówkę z Pracowni Zona (39,60PLN za 3 sztuki)
 


Szkatułka na biżuterię dla mamy
Skarby Twojej Mamy będą bezpieczne w tej przepięknej ceramicznej szkatułce w weneckim stylu, pochodzącej z pracowni Smart Ceramics (180PLN)
 


Lampion na dzień mamy
Cudowny klimat w domu Mamy wyczaruje ornamentowy lampion w rustykalnym stylu idealny do aromaterapii, wykonany przez Aleksandrę Kimel (30PLN)
 


Mama jak Anioł
Jeśli Twoja Mama jest aniołem o wielkim sercu, grafika z pracowni Grafija będzie pięknym uznaniem dla jej dobra (200PLN)
 Mama o minimalistycznym guście zachwyci się za to czarno-białą grafiką z pracowni Mai Gajewskiej (330PLN)
 

Sprawdź:  Prezenty na Dzień Matki

Prezent zdjęcie dla mamy
A jeśli jesteś jednym z bliźniaków i Wasza Mama miała z Wami prawdziwe urwanie głowy, uśmiech na jej twarzy z pewnością wywoła to zdjęcie z pracowni Fotoklimat (690PLN)
 


medalik dla mamy
Mama wie, że w rodzinie siła, dlatego dobrym pomysłem na prezent może być też ta drewniana rzeźba z pracowni Iwony Winiarczyk (420PLN)
 


portret dla mamy
A jeśli chcesz podarować Mamie jej własny portret, na przykład taki jak ten, skontaktuj się z Katarzyną Radzką, która wyczaruje barwny rysunek na podstawie zdjęcia (cena ustalana indywidualnie)
 


Te produkty i dużo więcej wyjątkowych dekoracji wnętrz znajdziecie w galerii Trendymania.pl – unikatowość i nieprzeciętność takich przedmiotów z duszą sprawia, że stają się niezapomnianymi prezentami tworzącymi piękne wspomnienia i dającymi dużo radości obdarowanej osobie.

Zobacz także: 7 pięknych cytatów o Mamie >>

Dodaj komentarz

Przedszkolak
Ta reakcja dzieci na 7-latkę, której amputowano nogę przywraca wiarę w ludzi
Anu z Birmingham w Wielkiej Brytanii spotkało niezwykłe nieszczęście. W tak młodym wieku konieczna była amputacja jednej nogi. Dziewczynka otrzymała protezę, ale zarówno ona jak i jej rodzice obawiali się
Czytaj dalej
Badania prenatalne
Badanie AFP
Badanie AFP oznacza sprawdzenie stężenia markerów nowotworowych. Wykonuje się je w sytuacji, gdy zachodzi podejrzenie o występowaniu nowotworu wątroby, jąder lub jajników. AFP jest również jednym z elementów składowych tzw.
Czytaj dalej
Dzień Matki
7 pięknych cytatów o mamie
Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Prawdą jest, że najczęściej docenia się rodziców, gdy samemu się jednym z nich zostaje. Wierzymy zatem, że o Dniu Matki nie zapomnieliście. Gdybyście szukali
Czytaj dalej
Dzień Matki Życzenia
Wiersz dla mamy – piękne i wzruszające wiersze nie tylko na Dzień Matki
Zbliżający się Dzień Matki (spóźnialskim przypominamy, że to już jutro!) to znakomita okazja do tego, aby napisać wiersz dla mamy. Trudno przecież o lepszy moment na docenienie jej trudu i
Czytaj dalej
Dzień Matki
Co kupić mamie na Dzień Matki? 11 pomysłów Last Minute
Bycie mamą to zajęcie na 7 dni w tygodniu po 24 godziny. Bez prawa do dłuższego urlopu i zwolnień lekarskich. Mama jest kimś, kto bezwarunkowo kocha swoje dziecko niezależnie od
Czytaj dalej
Dzień Matki Newsy
Dzień Matki w Polsce i na świecie
Dzień Matki coraz bliżej. To wyjątkowe święto, które pozwala na uhonorowanie mam, podziękowanie im za ich nieustanną troskę i pracę. Kiedy wypada Dzień Matki w Polsce, a kiedy w innych
Czytaj dalej