Babcia Dziergajka: ciepła opowieść na jesienne wieczory

„Babcia Dziergajka” autorstwa Margarett Borroughdame to zmuszająca do zadumy wierszowana opowieść o nietuzinkowej babci, która poprzez swoją pasję wyrażała ciepłe uczucia do bliskich. Jak to możliwe? Tego nie możemy Wam powiedzieć! Zdradzimy jednak, że książka w subtelny sposób pokazuje, jak wielką moc ma miłość i że wobec niej traci na znaczeniu czas, przestrzeń, a nawet przemijanie.

Tym samym napisana wierszem „Babcia Dziergajka” może być wstępem do trudnej rozmowy o tym, co frapuje nasze dzieci. Zmusza do refleksji nie tylko nad tym, w jaki sposób możemy okazywać bliskim nasze uczucia. Autorka dotyka trudnego tematu pożegnania z najważniejszymi dla nas osobami. Tym samym również my jako rodzice mamy okazję, by powrócić wspomnieniami do naszego dzieciństwa i ważnych ludzi, których być może już w naszym życiu nie ma.

Premiera książki miała miejsce 15.10.2018, ale na każdego, kto zdecyduje się na zakup przed 20.10.2018 czeka niespodzianka! Przez najbliższe kilka dni prowadzona jest przedsprzedaż książki „Babcia Dziergajka” ze specjalnym rabatem – 50% od ceny okładkowej. Chcecie bliżej poznać “Babcię Dziergajkę”? Zajrzyjcie TUTAJ.

___________

Książka „Babcia Dziergajka” objęta jest patronatem serwisu Rodzice.pl

 

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo