Gang Bystrzaków – nowy hit sieci Biedronka. Tym razem obowiązują zupełnie inne zasady

Maskotkowe akcje sieci dyskontów Biedronka to już niemal coroczna tradycja. Po Świeżakach, Słodziakach, Fajniakach i Swojakach nadszedł czas na nowe pluszaki – tym razem będzie to Gang Bystrzaków. 26 sierpnia rozpoczęła się kolejna kampania lojalnościowa polegająca na zbieraniu naklejek i wymienianiu ich na zabawki. Znane są już zarówno wygląd, jak i imiona poszczególnych maskotek. Zupełnie zmieniają się jednak dotychczasowe zasady odbierania nagród. Na czym polega nowa akcja? Jakie atrakcje przyciągną najmłodszych do Biedronki?

Biedronka – Gang Bystrzaków 2022

Akcje lojalnościowe sieci Biedronka polegająca na zabieraniu naklejek za zakupy, które następnie wymienia się na maskotki, to marketingowy strzał w dziesiątkę. Pluszaki z kolejnych gangów stały się już klasykiem wśród dzieci i za każdym razem przyciągają do dyskontów mnóstwo klientów, którzy chcą zdobyć zabawki dla swoich pociech. Zakupy spożywcze i tak są niezbędne, a perspektywa otrzymania nagród sprawia, że więcej osób wybiera właśnie Biedronkę.

Poszczególne akcje zyskały już tak dużą popularność, że w ich trakcie pluszaków często brakowało, a rodzice poszukiwali upatrzonych przez dzieci zabawek. Na różnych portalach klienci nawet odsprzedawali swoje naklejki. O sukcesie wspomnianych kampanii mówi również Piotr Szymanowicz, który jest odpowiedzialny za kampanie marketingowe Biedronki.

Akcje lojalnościowe są ważnym punktem oferty Biedronki dla swoich klientów, czego najlepszym dowodem jest fakt, że w ramach dotychczas organizowanych kampanii rozdaliśmy w sumie aż ponad 40 milionów maskotek i ponad 6 milionów książek. Co do zasady nasze akcje mają charakter edukacyjny, a ich grupą docelową są najmłodsi. Aktualnie finalizowane są założenia nowej akcji, o której szczegółach będziemy mogli poinformować w późniejszym terminie.Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka, w rozmowie z Wirtualnemedia.pl

Wiadomo już, że w sklepach Biedronka pojawi się nowy Gang – tym razem mają to być Bystrzaki. Spółka Jeronimo Martins Polska, czyli właściciel popularnej sieci, zgłosiła w Urzędzie Patentowym znak towarowy słowny “Gang Bystrzaków”, a w piątek 26 sierpnia akcja oficjalnie wystartowała. Chętni klienci mogą już rozpocząć zbieranie punktów na nagrody od poniedziałku 29 sierpnia. Maskotki i książkę będzie można odebrać maksymalnie do 3 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Gang Bystrzaków i naklejki – zupełnie nowe zasady akcji

Chociaż najnowsza akcja ponownie będzie polegała na zbieraniu naklejek i wymianie ich na zabawki, to jednak szczegółowe zasady będą się znacząco różnić od tych znanych z poprzednich edycji. Dotychczas naklejki otrzymywało się za wydanie określonej kwoty, a na dodatkowe punktu mogli liczyć posiadacze Karty Moja Biedronka, a także osoby, które zakupiły wskazane produkty.

Tym razem sposób zdobywania punktów (naklejek) będzie się opierał na zupełnie innym systemie. Gang Bystrzaków ma uczyć dobrych nawyków związanych z oszczędzaniem, dlatego Biedronka będzie przyznawała jedną naklejkę za każde zaoszczędzone 6 zł. Aby otrzymać punkty, klienci będą musieli zakupić produkty wyznaczone w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela. Każde zaoszczędzone 6 zł to jedna naklejka. Aby otrzymać pluszaka, należy zebrać 50 naklejek.

W tym roku naklejki zdobywa się za uzyskane oszczędności w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela. W ramach jednej transakcji obejmującej wybrane produkty w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania lub Wirtualnego Portfela, za każde oszczędzone 6zł jest przyznawana jedna Naklejka. Zaoszczędzone kwoty w związku z zakupem w ramach Tygodniowej Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela objęte jednym paragonem fiskalnym lub jedną fakturą VAT sumują się. Naklejki należy zbierać na oryginalnej karcie kolekcjonerskiej (album).oficjalna strona akcji gangbystrzakow.pl

Zaoszczędzone środki będzie można wykorzystać podczas zakupów w każdą sobotę podczas trwania akcji Gang Bystrzaków. Suma zapisuje się w naszym Wirtualnym Portfelu. “Chęć dokonania płatności z wykorzystaniem zaoszczędzonych środków należy zgłosić kasjerowi przed dokonaniem transakcji” i potwierdzić, że chcemy skorzystać z zebranej kwoty.

Produkty biorące udział w akcji Tygodniowych Misji Oszczędzania i Wirtualnego Portfela będzie można sprawdzić w aplikacji Biedronka, w gazetce Biedronka oraz na stronie internetowej. Szczegóły wyjaśnione zostały na tej stronie gangbystrzakow.pl

Zobacz: Jak wspierać rozwój dziecka? Nowy rok szkolny może upłynąć pod znakiem rozkwitu umiejętności i talentów!

Gang Bystrzaków – imiona

Gang Bystrzaków w Biedronce składa się z trzech maskotek – dwóch zwierząt i jednego owocu. Są to: Pies Dżi-pi-es, Świnka Skarbonita i Jabłko Newton. Wszystkie wyposażone są w specjalne moce: Pies ma moc Bliskości, Jabłko – Jakości, a Świnka – Ceny. Do zdobycia w ramach akcji jest również książka opisująca bliżej nie tylko same zabawki, ale także ich przygody.

Każde z nich ma nieco inny charakter, zainteresowania i swoje mocne strony. Dzięki temu mogą się wiele od siebie nauczyć i nigdy się nie nudzą! Niestety życie i zabawy próbuje im utrudniać zielony niesympatyczny stwór…oficjalna strona akcji gangbystrzakow.pl

Sprawdź: Jakie wybrać buty do szkoły? Na co warto zwrócić uwagę podczas zakupów?

Bystrzaki Biedronka – jak wyglądają?

Bystrzaki w Biedronce to brązowo-beżowy uroczy Pies Dżi-pi-es, różowa, nosząca okulary Świnka Skarbonita oraz czerwone, słodkie Jabłko Newton.

Zobacz: Plecak szkolny dla dziecka, ucznia, nastolatka – jak wybrać?

Rodzice pytają o Gang Bystrzaków Biedronka 2022

Gang Bystrzaków jak wygląda?

W składzie Gangu znalazły się dwa zwierzątka i owoc Pies Dżi-pi-es, Świnka Skarbonita i Jabłko Newton.

Gang Bystrzaków maskotki – jakie?

Pies Dżi-pi-es, Świnka Skarbonita i Jabłko Newton.

Biedronka naklejki 2022 – od kiedy będzie można zbierać?

Od 29 sierpnia 2022.

Zobacz też:

Źródła:

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Sala weselna

Sala weselna to jeden z podstawowych aspektów realizacji wesela. Od poszukiwań sali weselnej najlepiej jest zacząć planowanie uroczystości. Sala weselna a liczba gości Przede wszystkim na początku oszacujcie mniej więcej liczbę...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo