Jakie buty do czarnej sukienki?

Buty do czarnej sukienki? Wybierz każde tylko nie czarne! Spójrz na nasze propozycje.

Zanim wybierzesz czarną sukienkę powinnaś wiedzieć, że wbrew obiegowym opiniom nie jest to kolor najodpowiedniejszy dla osób, które chcą ukryć mankamenty sylwetki. Czerń jako ciemny kolor optycznie pomniejsza, ale jednocześnie… mocno zarysowuje kształty. Zakładając czarną sukienkę podkreślisz odbiegającą od ideału figurę i zwrócisz uwagę na każdy jej szczegół, np. delikatnie wystający brzuszek. Jeżeli Twój wybór padł na czerń w związku z chęcią zakamuflowania pewnych niedostatków, powinnaś pomyśleć o innych ciemnych kolorach, np. o granacie lub graficie.

Jakie buty do czarnej sukienki?

Wybierając buty do czarnej sukienki zrezygnuj z czarnych szpilek. Zbyt duża ilość tego koloru w stylizacji jest przytłaczająca. Tym bardziej, że jest tyle kolorów, które pięknie będą wyglądały z czernią!

Buty do czarnej sukienki w kolorze metalic

Metaliczne kolory są na topie w to lato i warto na nie stawiać. Wybierając pomiędzy srebrem a złotem zastanów się, jaki jest Twój typ urody. Ciepłe typy kolorystyczne jak Wiosna i Jesień będą pięknie wyglądały ze złotymi dodatkami. Zimna Zima lub Lato powinna postawić na srebrne szpilki. Producenci obuwia podążają za trendami, więc kupno czółenek w tych kolorach nie będzie żadnym problemem.

Buty do czarnej sukienki w pastelowym kolorze

Buty do czarnej sukienki mogą być w jasnych, rozbielonych barwach. Pastele i kolor cielisty złagodzą wydźwięk czerni i sprawią, że będziesz wyglądała bardziej dziewczęco i uroczo. Do pastelowych szpilek warto jest nawiązać w kolorze paznokci i w makijażu.

Torebka może o kilka odcieni odbiegać od koloru pastelowych butów. Z całością ładnie będzie się też komponować kopertówka w innym, zbliżonym kolorze. Jeśli Twoje buty są niebieskie, postaw np. na zieloną, turkusową bądź fioletową kopertówkę. Możesz zdecydować się na czarną torebkę, pod warunkiem, że będzie delikatna i niezbyt masywna.

Buty do czarnej sukienki w kolorze w żywych kolorach

Czerń jest dosyć smutna, więc można pójść w stronę ożywiania jej. Uporają się z tym nasycone tęczowe barwy. Ciekawym rozwiązaniem jest również połączenie w ramach jednego buta kilku kolorów lub zastosowanie printów. W tym sezonie dobrze widziane są kwiatowe nadruki, które opanowały również świat szpilek. Wybierając kolor butów do czarnej sukienki możesz się postarać, by był taki sam jak np. Twoje oczy. Idealnie wówczas podkreślą ich kolor.

Czy zdecydowałaś już jakie buty dobierzesz do czarnej sukienki?

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Błogosławieństwo rodziców

Błogosławieństwo od rodziców to jedna z najważniejszych tradycji w dniu ślubu dla osób, które są katolikami. Symbolizuje przekazanie przez rodziców tuż przed ślubem władzy rodzicielskiej mężowi kobiety i zgodę na...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo