Sukienki na wesele dla dziewczynek

Wszystkie małe dziewczynki niezależnie od tego, jaką rolę będą pełniły na ślubie i weselu marzą o pięknej sukience. Zobacz przegląd sukienek na wesele dla dziewczynek.

Najczęściej młode damy doskonale wiedzą, jakie sukienki na wesele je interesują. Mają ściśle określone wymagania co do fasonu (kręcąca się) lub materiału (tiulowa!). Jeśli chcemy zrobić im przyjemność i sprawić, że poczują się jak księżniczki, warto pozwolić im wybrać sukienkę na wesele z kilku zaproponowanych przez nas modeli.

Sukienki na wesele dla dziewczynek zazwyczaj są w jasnych, pastelowych kolorach. Producenci wychodzą naprzeciw marzeniom małych księżniczek i szyją je w rozkloszowanych krojach. Często na kreacjach pojawiają się printy.

Białe sukienki

Małe dziewczynki pełnią na ślubie określone funkcje: niosą welon lub tren sukni, sypią kwiatki albo podają obrączki. W takim wypadku warto ubranko córki skonsultować z panną młodą. Najczęściej decydujemy się na białą sukienkę.

Sprawdź: Ile się daje w kopercie na wesele?

Mała kopia mamy

Córeczki marzą o tym, by choć trochę upodobnić się do mamy. Patrząc na ofertę sukienek koktajlowych dla dzieci można odwrócić to pragnienie. Niektóre z nich gdyby były uszyte w większym rozmiarze z powodzeniem mogłyby być kreacją dla dorosłych kobiet. Modę na podobne stylizacje dzieci i dorosłych obserwujemy wśród celebrytów. Może Ty również zdecydujesz się na wybór sukienki na wesele dla dziewczynki, która nawiązuje do dorosłych sukni koktajlowych?

Sukienki na wesele dla dziewczynek w kwiaty

Sukienki na wesele w kwiaty to jedna z najczęstszych propozycji. Na niektórych z nich kwiatki są małe i pokrywają całą kreację, w innych wypadkach duże kwiatostany zdobią jedynie fragmenty ubranka. W takiej sukience każda dziewczynka będzie wyglądała ślicznie i elegancko.

Błyszczący element

Małe dziewczynki uwielbiają błysk. Możesz skusić się na sukienkę, której cała góra została wykończona brokatem. Nie brakuje również propozycji nawiązujących do kreacji dla dorosłych kobiet, w których przy szyi zastosowano błyszczące, biżuteryjne wykończenie. Na pewno Twoja córeczka byłaby zachwycona takim niby naszyjnikiem!

Groszki i serduszka

Groszki i serduszka sprawiają, że sukienka na wesele dla dziewczynki wygląda naprawdę uroczo. Zobacz!

Paski

Wśród propozycji sukienek na wesele dla dziewczynek nie mogło zabraknąć kreacji w paski. Mogą być drobne lub całkiem duże. Z tymi poziomymi uważajmy, gdy nasza córeczka nie należy do najchudszych, ponieważ dodatkowo ją pogrubią. A być może jak prawdziwa kobieta już w tak młodym wieku sobie tego nie życzy?

Szukając sukienki na wesele dla dziewczynki warto wybrać się samemu na wstępny rekonesans. Dziecku przedstawiamy zaledwie 2-3 propozycje, z których może wybierać. W ten sposób zagwarantujemy sobie zadowolenie córki oraz własne z zakupu.

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo