Już są! Piękne życzenia bożonarodzeniowe 2021

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który staramy się spędzać z bliskimi nam osobami. Nawet jeśli nie uda nam się jednak spotkać z każdą z nich osobiście, wciąż możemy przekazać im tradycyjne życzenia bożonarodzeniowe 2021. Jakie kompozycje i wierszyki świąteczne wybrać? Oto nasze podpowiedzi.

Życzenia bożonarodzeniowe 2021

Życzenia na święta Bożego Narodzenia powinny być skomponowane w taki sposób, aby oddawały niezwykłe ciepło płynące z tego szczególnego okresu w roku.

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku, w którym spełniają się wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, szczęścia i pomyślności.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć wam życzenia wszelkiej pomyślności, miłości, zdrowia i pogody ducha. Niech ten piękny czas będzie dla was spokojny i przepełniony radością w rodzinnym gronie. A w nadchodzącym Nowym Roku życzymy wam wielu sukcesów i pomyślnej realizacji wszystkich planów.

Na zbliżające się Święta pragnę złożyć życzenia przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze. Kolejny zaś rok 2022 niech będzie czasem pokoju oraz realizacji wszelkich osobistych zamierzeń.

W tym szczególnym świątecznym czasie składam Ci życzenia zdrowia, pomyślności oraz wspaniałego czasu spędzonego w gronie najbliższych Ci osób. Niech Boże Narodzenie dostarczy Ci samych pozytywnych wrażeń, a Nowy Rok okaże się pełen radości i sukcesów.

Sprawdź: Najpiękniejsze życzenia bożonarodzeniowe dla dzieci 2021

Wierszyki na Boże Narodzenie 2021

Bardzo dużą popularnością cieszą się również rymowane wierszyki na Boże Narodzenie. Mimo swojej lekkiej formy wciąż są one w stanie przekazać naszym bliskim wszystko to, czego chcielibyśmy życzyć im z okazji zbliżających się świąt i Nowego Roku.

W ten magiczny, świąteczny czas
Niech będzie radosny każdy z Was!
Kolorowej choinki, kolęd śpiewania,
Makowca i przy wigilijnym stole biesiadowania.
Bogatego Mikołaja, złotej gwiazdki z nieba,
Śnieżnego opłatka i w Nowym Roku wszystkiego czego Wam trzeba!

Szczęśliwych Świąt
Zielonej Choinki
Smacznego jedzenia
I szczęśliwej rodzinki.
Sylwestra z procentami
i Nowego Roku ze spłaconymi ratami.

Wiary, która odmieni nasze serca.
Nadziei, że jutro będzie lepsze.
Miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu.
I zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy.
Wesołych świąt Bożego Narodzenia!

Poznaj: Najpiękniejsze wiersze o choince dla dzieci i dorosłych

Krótkie życzenia bożonarodzeniowe 2021

Życzenia wcale nie muszą być długie, aby były piękne i wartościowe. Dlatego poniżej zebraliśmy również nasze propozycje na krótkie życzenia świąteczne na Boże Narodzenie.

Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, góry prezentów oraz szalonego Sylwestra, a w Nowym Roku spełnienia wszystkich marzeń.

Radosnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia oraz samych pomyślności w Nowym Roku.

Spokojnych, zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku. Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta niosą wszystkim betlejemski blask.

Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

Zobacz również: Pisanie życzeń – Jak napisać życzenia świąteczne?

Piękne życzenia bożonarodzeniowe dla dzieci 2021

Życzenia świąteczne dla dzieci powinny być dopasowane do ich wieku, dlatego w ich przypadku dobrze sprawdzą się na przykład oryginalne i zabawne wiersze na Boże Narodzenie.

Pada śnieg, suną sanki,
jest renifer i bałwanki.
Śnieżki z nieba spadają,
życzenia zdrowych świąt składają.
Niech te święta będą wyjątkowe,
a prezenty odlotowe.

Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie!

Gdy pierwsza gwiazdkę ujrzysz na niebie,
Wspomnij tych, co kochają Ciebie,
Gdy pierwsza zagaśnie, a druga zabłyśnie,
niech Cię aniołek ode mnie uściśnie!
I złoży serdeczne życzenia z okazji
Świąt Bożego Narodzenia!

Smacznej Wigilii i całusów moc
w tę najpiękniejszą w roku noc!
Szczęścia kilogramów,
ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół
i żadnej łezki w oku!

Poznaj: Piękne i mądre życzenia bożonarodzeniowe 2021

Tradycyjne życzenia świąteczne 2021

Jeśli chodzi o życzenia bożonarodzeniowe, najpiękniejsze dla wielu osób są te tradycyjne. Warto więc przypomnieć sobie, jak powinny one brzmieć, aby wywołały duży uśmiech na twarzach bliskich nam osób.

Jak obyczaj stary głosi
Według ojców naszych wiary,
Pragnę złożyć Wam życzenia
W dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska,
Która świeci dziś o zmroku,
Doprowadzi Was szczęśliwie
Do spotkania w Nowym Roku.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci pięknych chwil w świetle choinki, radosnych momentów w gronie najbliższych, dystansu do świata w tym szczególnym czasie i worka wspomnień, które pozostaną z Tobą na kolejne lata. Wesołych świąt!

Niech zbliżające się święta Bożego Narodzenia będą dla was czasem spędzonym wspólnie z rodziną, pełnym miłości i szacunku. Niechaj ten czas pozwoli Wam cieszyć się każdą spędzoną wspólnie chwilą i pomoże Wam wkroczyć pewnym krokiem w nadchodzący Nowy Rok.

Staropolskim obyczajem,
gdy w Wigilię gwiazdka wstaje,
Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,
wszyscy wszystkim ślą życzenia.
Przy tej pięknej sposobności
i ja życzę Ci radości,
aby wszystko się darzyło,
z roku na rok lepiej było!

Każdy już czym prędzej bieży,
by dołączyć do pasterzy.
I ja spieszę z życzeniami,
bo nie mogę być tam z Wami.
Zdrowia, szczęścia, pomyślności
i niech dobro wśród Was gości.
I niech Boga wielka moc
na Was spłynie w świętą noc.

Sprawdź: Jak zrobić opłatek wigilijny w domu? Poznaj sprawdzony przepis!

Rodzice pytają o życzenia bożonarodzeniowe 2021:

Czego życzyć na święta w 2021 roku?

Życzenia świąteczne z okazji Bożego Narodzenia muszą być przede wszystkim pełne miłości. Dzięki temu płynące z nich ciepło i szczerość z jeszcze większą mocą dotrą do bliskich nam osób. Tradycyjnie na święta powinniśmy życzyć im zdrowia oraz wszelkiej pomyślności, a w przypadku osób religijnych także bożych łask płynących z rąk nowonarodzonego dzieciątka Jezus. Warto też życzyć naszym bliskiem udanej zabawy sylwestrowej oraz spełnienia wszystkich marzeń w nadchodzącym Nowym Roku, na który zawsze czekamy przecież z nadzieją.

Dodaj komentarz

Życzenia, Ślub i wesele

Życzenia ślubne

Nie tak dawno publikowałam dla Was teksty wierszyków, które można umieścić na zaproszeniach ślubnych oraz wierszyki na toasty weselne, a dziś przypomniałam sobie o jeszcze innych wierszykach ślubnych, które najczęściej...

Czytaj dalej →
Życzenia

Śmieszne życzenia na urodziny

Śmieszne wierszyki na urodziny to sposób na wyrażenie życzeń urodzinowych w niekonwencjonalny sposób. Z przymrużeniem oka możemy mówić o rzeczach ważnych, ale nie wchodząc w patetyczny ton. Takie fajne życzenia...

Czytaj dalej →
Życzenia, Ślub i wesele

Poważne życzenia ślubne

Tak jak obiecałam wczoraj, kiedy publikowałam zabawne życzenia ślubne, dziś zajmę się ich trochę bardziej wyniosłą odmianą. Przejrzałam zasoby internetu i wybrałam dla Was kilka najciekawszych, wierszyków weselnych, które idealnie...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general