Sukienki dla mamy 2016

Sukienka na wesele dla mamy 2016

Sukienki dla mamy

Mama Panny Młodej oraz Pana Młodego są jednymi z najważniejszych gości na weselu. Niewątpliwie jest to dla nich ważny dzień. Dlatego wybór sukienki dla mamy jest tak istotny. Poprzez odpowiedni dobór kreacji każda matka chce podkreślić wagę chwili ślubu swojego dziecka. Poszukiwania trwają czasami nawet kilka tygodni. Idealna suknia powinna bowiem spełniać wymagania dress codu oraz wpisywać się w najnowsze trendy. Dobrze też, by podkreślała urodę i typ kolorystyczny mamy.

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/sukienki/marka/swing/?api=true&limit=6″]

Sukienki na wesele dla mamy 2016

Sukienki na wesele dla mamy 2016 dają ogromne możliwości wyboru. Możecie stawiać na pastele lub wesołe, tęczowe kolory. W dniu ślubu zdecydowanie rezygnujemy z czerni, która kojarzy się z żałobą. Biel zostaje zarezerwowana dla Panny Młodej. Lepiej też unikać najbardziej ognistych odcieni czerwieni, ponieważ w niektórych rejonach Polski uważa się, że nikt nie powinien przyciągać uwagi bardziej niż para młoda.

Spośród sukienek dla mamy wyróżniają się koronkowe modele. Nie tylko są hitem 2016 roku, ale też gwarancją ponadczasowości. Patrząc na zdjęcia sprzed kilkunastu lat widzimy, że koronka zawsze się broni. Wkładając taką kreację mamy pewność, że za jakiś czas nie będziemy się zastanawiały, dlaczego uległyśmy jakiemuś trendowi w modzie. Co więcej koronkowe sukienki są eleganckie i doskonale korespondują z powagą funkcji mamy Panny Młodej lub Pana Młodego.

Długie sukienki weselne dla mamy

Wesele może stać się okazją do włożenia długiej sukni wieczorowej. W tym sezonie długie sukienki weselne dla mamy na pewno będą jednymi z najmodniejszych propozycji. Projektanci stawiają na proste formy z zaskakującym detalem. Może nim być intensywny odcień kreacji lub pojedyncze zdobienie. Rozcięcie w zaskakującym miejscu, prześwity albo biżuteryjne elementy nie ujmują sukni elegancji, a sprawiają, że wyróżnia się na tle innych. Warto szukać modeli z tego typu detalami. Będziecie czuły się w nich bardzo szykownie.

Partner – materiał

[ramka url=”https://vps194371.ovh.net/kategoria/sukienki-koktajlowe/?api=true”]

Dodaj komentarz

Fryzury Ślubne

Fryzura ślubna

Fryzura ślubna stanowi dopełnienie stylizacji ślubnej. Podpowiemy, jak ją wybrać… Fryzura ślubna to bardzo ważny element stylizacji. Musi nie tylko pasować do sukni, całej koncepcji wystroju, ale wpisać się w...

Czytaj dalej →
Rozrywka

Problemy młodych rodziców

W ostatni piąteczek na naszym ołpen spejsie zasłyszałem ten oto rodzicielski suchar:   Przypomniał mi on wpis, który czytałem na jakimś blogu rodzicielskim. Wpis dotyczył rzeczy, które rodzice robią TYLKO przy pierwszym dziecku. Było...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo