22 dc i wielkie zero

Wrocilam znad morza.. z grzybami… bylismy tam od soboty do niedzieli (czyli 24 godziny) . Morze cudne… widzialam latajaca ges (one nie nosza ?) i nie mam zadnych, ale to zadnych objawow.

(Oby Dobra ) Nowinka

14 odpowiedzi na pytanie: 22 dc i wielkie zero

irulcia2003-09-22 08:36:47

Re: 22 dc i wielkie zero

u mnie 21 dc i tez nic nie czuje 🙂
piersi zaczynaja sie powiekszac ale za tydzien okres wiec to normalne 🙂
tempke mam 37,0 jak narazie i dopiero dzis owulacje wykres zaznaczyl :O balam sie ze jej wcale nie bylo :O
eh nie myslec nie myslec
wczoraj maz sie pytal jak tam? czujesz cos? a ja nic a nic kochanie 🙂 eee to chyba ys cos czula gdybys byla w ciazy? nie wiem skarbie pewnie tak 🙂
eeeehhh wszystko mi juz jedno w sobote mam wesele i zamierzam pic alkohol bo nie zamierzam ludzic sie i poswiecac a pozniej byc rozcarowana
tak wiec Nowiknka nie martw sie bo czasami nie ma zadnych objawow (taka mam nadzijeje 😉

[Zobacz stronę]

ami72003-09-22 08:41:05

nowinko,
22 dc to zdecydowanie za wcześnie na jakiekolwiek objawy… tak więc się nie martw na zapas, troszkę cierpliwości… trzymam kciuki, żeby się udało i żebys za kilka dni mogła nam napisać o całej masie fasolkowych objawów..

ami7
[Zobacz stronę]

ninka2003-09-22 08:47:14

Wydaje mi się, że na objawy to trochę za wcześnie:) chociaż mi od 3 nia po owu strasznie chce się spać. Ciekawe czy to objaw? Zobaczymy za kilka dni bo dzisiaj już 12 dni po owu o sen ciągle mnie napada w najróżniejszych miejscach:)
Życzę Ci udanego cyklu z objawami czy bez:)

Ninka
[Zobacz stronę]

kata2003-09-22 09:57:24

nie martw się i pamiętaj że objawy są przewrotne, a co ma być to będzie, życzę Ci żeby Ci zdrowo przyfasoliło

potencjalna mama polako-latynosa

gosiaf2003-09-22 10:28:49

Aaa to jeszcze o niczym nie swiadczy! Poczekamy zobaczymy!

Gosia
[Zobacz stronę]

kiki252003-09-22 10:32:51

A ja życzę Ci aby ta gęś była wyjątkowa i przyniosła małą fasolkę!! a co do objawów to mogą sie pojawić w każdej chwili ale niemuszą 🙂 trzymam kciuki oby się udało!

Kasiek
[Zobacz stronę]

aggulka2003-09-22 11:02:25

I to wcale o niczym, ale to o niczym nie przesądza. Nie ma żadnej, ale to żadnej reguły na to, kiedy się pojawią i czy w ogóle. Można być w ciąży i całymi tygodniami nie mieć żadnych objawów. Podobnie jest ze wszystkimi ksiażkowymi teoriami dotyczącymi temperatury, rodzajów śluzu i całej reszty “niezawodnych” oznak płodności lub jej braku. Już dawno przestałam się tym przejmować, co i Tobie radzę zrobić . Podobnie ma się rzecz z bocianami, więc gęś może tu być jak najbardziej na miejscu
Życzę Ci z całego serca, żeby przyniosła Ci maleństwo. A jeśli tak się stanie, to daj jej proszę mój adres. Ściskam, Agata

ninka2003-09-22 11:07:42

popieram w 100%:)

Ninka
[Zobacz stronę]

2003-09-22 12:34:00

Brak objawow to tez “objaw” bo wcale ich byc nie musi. Ja trzymam mocno kciuki – mam nadzieje ze jak jutro sciagnom mi gips to bede trzymac dwoma raczkami
pozdrowionka asia

nowinka2003-09-22 12:47:08

Moze masz racje z ta gesia ? Bo koncu gesi gesiom nosza, nie ? Nie jestem tylko pewna, czy prowincjonalnym tez ? W kazdym razie jesli o gesi chodzi to mam szanse 🙂

(Oby Dobra ) Nowinka

aggulka2003-09-22 14:51:26

O Boże, ale ja z tą gęsia to a propos sprawdzalności różnych metod. A wyszło, jakbym coś chciała, że gęś… gęsiom. O rety, mam nadzieję, że mnie nie zrozumiałaś opacznie
Pozdrawiam, Agata

nowinka2003-09-22 15:33:19

no cos Ty ??? Zartujesz ? Usmialam sie z Twojej odpowiedzi i dodalam soje trzy grosze :)))))))))))

(Oby Dobra ) Nowinka

aggulka2003-09-22 16:26:28

No tak, coś mi chyba z lekka siadło poczucie humoru…
No ale i sytuacja jest niezmiernie poważna – 17 dc to nie przelewki
Pozdrawiam, Agata

nowinka2003-09-22 17:09:47

mnie siadlo na mozg… dzisiaj mam 23 dc, a nie 22 jak glosilam wszem i wobec… jak ja niecierpie tego wyczekiwania………. wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

(Oby Dobra ) Nowinka

Znasz odpowiedź na pytanie: 22 dc i wielkie zero?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Lew już urodziła!!!!
Dziewczyny! Właśnie dostałam sms-a: Ola (lew) dzisiaj o 5,30 urodziła Wiktorka. Synuś waży 3600g i ma 58cm. Ola jest strasznie szczęśliwa! A ja właśnie jadę do szpitala za godzinę!!! Monika i Basia (05.10)
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
co na czkawkę ?
moja mała po każdym prawie karmieniu ma czkawkę i nie umiem sobie z tym poradzić żeby jej nie miała, może wy macie jakieś sprawdzone sposoby ? chmurka i mała Klaudusia 13.09.2003
Czytaj dalej