3-miesieczniaki

Napiszcie ile waza i mierza wasze 3-miesieczne maluszki. I czym je karmicie?

Marta i Kacperek

22 odpowiedzi na pytanie: 3-miesieczniaki

anastazja Dodane ponad rok temu,

Re: 3-miesieczniaki

czyba karmione sa mlekiem , wszystkie 3-miesieczniaki bez wyjatku

Jagoda01.08.03

piechotka Dodane ponad rok temu,

Kajtuś tylko na piersi waży 5100. Ale urodzil się malutki, tylko 2400, więc jest super, bo podwoil już swoją wagę urodzeniową
A ile waży Kacperek?

Ania+(10.01.2004) (12.04.2001)

asia80 Dodane ponad rok temu,

Oli wazy 5945 (wazyl 3150). Karmie swoim mlekiem, ale od poczatku sciagam, a nie bezposrednio z persi ;(

Asia i Oliwierek 14.01.2004 r

mik3 Dodane ponad rok temu,

to zalezy czy mlekiem z piersi czy mieszanka, bo waga moze byc rozna

Kacperek wazyl 11lb4oz (musze przeliczyc na kalkutatorze ile to jest na kg) gdy mial 2mce i 5 dni i to podobno za malo teraz za tydzien sie dowiemy ile przybral , bedzie mial 3mce

oliweczka Dodane ponad rok temu,

Moj 3 miesieczniak wazy juz 6,5 kg i mierzy cale 64 cm
A zajada sie caly czas cycuchem i raz dziennie (na noc) mieszanka.
Tydzien temu probowalismy ryzowe cereal (to takie delikatniutkie platki ryzowe, ktore wsypuje sie do mleka i powstaje pozywna papka) – za namowa pediatry, gdyz Natka bardzo malo spi w ciagu dnia (2 drzemki 30 min) i czesto budzi sie w nocy. To mialo pomoc nam ciut dluzej pospac… Nic z tego – mala dalej budzila sie co 2 godz. i dodatkowo meczyly ja gazy – stekala, podnosila do gory nozki. Kupke zrobila gestsza niz zwykle i ciemnozielona Pozostaniemy zatem na razie na samym mleczku i jeszcze troche pozarywamy nocek…
Pozdrawiam,

Ania i Natunia (12.01.04)

heksa Dodane ponad rok temu,

11 funtow !!!? To straaaasznie duzo! Moje dziewcze bylo 6 lb 10 ounces – to prawie polowa tego co Twoj tluscioszek.

Luiza, Sophie i 2 ząbki

kotagus Dodane ponad rok temu,

Dokładnie po 12 tyg. 6900, dane z wczoraj 🙂 ale wzrostowo pielęgniarce wyszło 58 (??), jak to możliwe skoro nosi już ubranka 68/74 ??

Kotagus i…

Mateuszek 28.01.04

Ty chyba masz na mysli wage urodzeniowa, a on wazyl tyle jak mial 2 miesiace, a jak sie urodzil to mial 8 funtow. Po 2 niesiacach pediatra stwierdzila, ze za malo przybral, wiec kazala mi podawac rice cereal po lyzeczce 3razy dziennie, ale on nawet nie umial tego polykac, wiec zaprzestalam i nadal karmie tylko piersia, za tydzien mamy wizyte wiec sie dowiemy ile przybral przez miesiac

Marta i Kacperek

heksa Dodane ponad rok temu,

Tak, myslalam ze sie urodzil z taka waga. Dla chlopcow jest pewnie inna krzywa, ale Sophie dopiero w 14 tygodniu wazyla 11 pounds 7 ounces – od wtedy zaczelam ja regularnie wazyc bo mnie sie wydawalo malo, ale pani pediatra wcale nie narzekala. Jesli sie martwisz waga zawsze mozesz wstapic (nie koniecznie na wizyte) do pediatry i ci dzieciaka zwaza. Ja tak robilam, chociaz po pewnym czasie wydalo mi sie to natretne (na pewno niepotrzebnie) i po prostu kupilam wage dla niemowlat. Powodzenia.

Luiza, Sophie i 2 ząbki

oliweczka Dodane ponad rok temu,

A nie mozesz podac tego cereal z mlekiem w butelce? Moze nie 3 razy dziennie, ale np. do ostatniego wieczornego karmienia? Malemu i Tobie chyba byloby wygodniej?…
Pozdrawiam,

Ania i Natunia (12.01.04)

yohanna Dodane ponad rok temu,

Dominik ma 6200 g (ur. 3370g), a mierzy 73 cm (!). Aż mi się nie chciało wierzyć, że jest taki długi – pielęgniarka musiała jeszcze raz go przy mnie zmierzyć, żebym przekonała się na własne oczy. A je tylko mleczko z piersi i czasem popija herbatkę koperkową, nic więcej.
Pozdrawiamy!!!

Asia i Dominiczek (ur 07.01.2004)

bourbonetka Dodane ponad rok temu,

Marta w 12 tyg. wazyła 6780g i ma 63 cm wzrostu. Karmiona jest tylko piersią.

Agnieszka i Martusia (Ur. 15.01.2004)

justborn Dodane ponad rok temu,

Kuba, 3,5 miesiąca, waży 7800g i mierzy 67cm. niezły kolos z niego. 97 centyl… karmiony jest głównie moim mlekiem, ale 1-2 razy dziennie dostaje bebilon 1. straszny niejadek z niego ostatnio i martwię się troszkę. ale chyba idą mu już zęby i pewnie to jest przyczyną…

pozdrawiamy!

iza i kubuś (08.01.2004)

lena25 Dodane ponad rok temu,

Nikola ma 14 tygodni, waży 6200g i mierzy 67cm. Ani za gruba, ani za chuda – w sam razik, jak powiedziała pani doktor 🙂
Karmimy się tylko cycusiem

Pozdrowionka!

Lena i Nikola (14.01.2004)

Bede probowac, ale on dlawi sie smoczkiem i nie umie pic z butelki, ale moze z czasem zalapie. Dzieki za rade!

sylwia123 Dodane ponad rok temu,

A mój synek jak mial równo 3 miesiące ważył 8 kilo i mierzy 64 cm. (waga urodzeniowa 3950 i 58 cm). A pije mleczko z cycusia i mieszanki. Przeszedł już przez Nutramigen, Bebiko1, Nan HA1 i Prosobee. Generalnie wypije wszystko co ma w butelce, pod warunkiem że ma to smak mleka.

monikachorzow Dodane ponad rok temu,

marcinek w 13 tygodniu życia ważył 5800 a mierzył 64 ,duży postęp zważywszy że urodził się chudy i długi 2450 /55.jest karmiony sztucznie bebilonem ph 5,7 (miał kolki) ale mam wrażenie że już go to mleko nie syci tak dobrze jak powinno,bo ciągle głodny.musimy skonsultować zmiane mleka z pediatrą.

Monika i Marcinek (15.01.04)

mala-wiedzma Dodane ponad rok temu,

kubus nosi ubranka na 68 , ile wzrostu aktualnie ma nie wiem 🙁
wazy 6400g
do 2 miesiaca zycia byl karmiony piersia , a od miesiaca jest na Isomilu

Kasia + Synus (25.01)

izolka Dodane ponad rok temu,

O ho ho – troche jest tych styczniowych maluchow 🙂

Nasz Filipek w 12 tyg. wazyl dokladnie 5 685g, a ile mierzyl nie wiemy, ale wszystkie ubranka na 62 trzeba juz odkladac, bo rekawki za krotkie i w body tez juz sie nie miescimy 🙂
Od 3 dni pije tez herbatke koperkowa Hippa i bardzo mu ona smakuje. W nocy budzi sie 2x na jedzonko – ok. 1:00 i 5:00 rano.
I jutro konczymy rowne 3 miesiace!
Nie do wiary!

izolka i Filipek

justyska Dodane ponad rok temu,

Ignaśko skończył 3 miesiące 20.04 – 6550g i 62cm. Je narazie tylko mleczko NAN HA 1 i troszke herbatki. W lodówce czekaja już soczki i lada dzien zaczniemy próbować, mam nadzieje że problemów nie będzie z jedzonkiem bo lubi jeść łyżeczką od początku. I w ogole to jest super!!! Pozdrawiamy!!!
Justyśka i Ignaś

dorot Dodane ponad rok temu,

Gabrysia waży 6700g i mierzy ok 70 cm, ale mierzona metodami domowymi. Coraz bardziej mnie boli kręgosłup od dźwigania Jej. Powoli zaczyna się śmiać na głos.
Pozdrawiamy

Dorota i Gabrysia (10 stycznia 2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: 3-miesieczniaki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
pogryzło mnie a nic nie mogę :(
Wczoraj w nocy pogryzło mi całą noge jakies patałajstwo i zrobiły się obrzeki i jakies bąbelki ponoc z osoczem ;( Dzis juz nie wytrzymałam i pojechałam do lekarza , do
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czesc dziewczyny!!!
Witam was na gdy dziecko juz jest.Tydzien teu 14.04 urodzilam moja coreczke Angelice.Mam nadzieje,ze milo mnie przyjmiecie.I od razu zadaje pytanie,co robicie z sutkami bolacymi od karmiena? ja przechodze tortury
Czytaj dalej