7-my miesiac – czy Wam tez robi sie słabo?

Witam Brzuchatki. Jestem teraz na przelomie 28/29 tyg. ciazy. Od kilku tygodni robi mi sie slabo z ‘byle okazji’ – np. stoje dluzej jak 5 minut, jest za cieplo w pomieszczeniu, jak wchodze do sklepu w plaszczu to musze go od razu zdjac – w przeciwnym razie omdlenie murowane. Najlepiej jeszcze jak w zasiegu reki jest zimna woda do picia. Jest to naprawde uciazliwe. Powiedzcie czy tez tak macie czy ja jestem wyjatkiem i cos jest nie tak?
Pozdrawiam,
Iwka 🙂

1 odpowiedzi na pytanie: 7-my miesiac – czy Wam tez robi sie słabo?

asiaczek2003-12-04 16:33:57

Re: 7-my miesiac – czy Wam tez robi sie słabo?

u mnie leci 29 tydz. ale nie mam nic takiego jak opisujesz. Fakt, ze szybko robi mi sie gorąco i jak tylko wchodzę np. do autobusu to rozpinam kurtkę ale omdleń póki co nie mam.

Mój ginio mówił mi ostanio, ze między 28 a 30 tyg. ciężarówkom strasznie spada morfologia i to jest zupełnie normalne wiec moze te omdlenia są właśnie tym spowodowane? Kazał mi jesc w tym czasie duzo suszonych moreli, rodzynek, pietruszki, bananów. Więc wcinam….

Filipek 19-02-2004

Znasz odpowiedź na pytanie: 7-my miesiac – czy Wam tez robi sie słabo??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
Mam dla Was coś... :D
Na chwilę się wkradłam do "oczekujących" i nazbierałam kilka dużych worów fluidków[img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] Do Mikołajków pewnie będą wpływały, więc niech każda bierze bo są świeżutkie, pachnące nadzieją, od wyboru do koloru ...:) "Każdy
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czy można coś słodkiego?
No właśnie co można słodkiego jeśli się karmi piersią? Czy np. białą czekoladę? pozdrawiam Gosia i Anulka 4.11.2003 :))) [img]http://foto.onet.pl/upload/24/44/_182504_n.jpg[/img]
Czytaj dalej