CO W ZASTĘPSTWIE?

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #89048

  mechasia

  DZIEWCZYNY POWIEDZCIE MI JAKI LEK MOŻNA BRAĆ ZAMIAST ANDROVITU (dla meża)?

  Michalina

  #1447045

  siaba79

  Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

  Ja pytałam lekarza na wizycie czy można jakoś zastąpić Androvit ale powiedział że lepiej nie, że woli aby pozostało to co przepisał. Gdzieś czytałam że można brać zamiast tego Salfazin, ale patrząc po składzie to nie do końca jest jednak to samo. Myślę że „zamiennik” Androvitu podpowiedzą Ci w aptece, warto spróbować :))
  Pozdrawiam ciepło
  Basia  #1447046

  ewami

  Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

  A po co to w ogóle brać? Jeśli myślisz, że od tego zajdziesz w ciążę to jesteś w błędzie. Poszukaj trochę na necie wypowiedzi ekspertów (np. na forum eksperckim na bocianie) i wyniki badań naukowych na temat farmakologicznych możliwości poprawiania nasienia. NIE ISTNIEJą!!! I co odważniejsi lekarze potrafią powiedzieć to wprost, że szkoda czasu i zachodu. Oczywiście, mogą poprawić się trochę niektóre parametry, ale generalnie nie ma to wpływu na płodność.
  Dla zobrazowania podam przykład mojego męża, który na badaniu miał 20 mln plemników i lekarz zadecydował że można robić IUI. W dniu IUI było 40 mln, co bardzo mnie ucieszyło, na co lekarz stwierdził, że to żadna różnica, bo gdyby było nagle 100 mln to wtedy byłoby to zauważalne.

  3 IUI 🙁
  obecenie 29 cykl => IV IUI => czekamy…

  #1447047

  kaja26

  Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

  mozna salfazin, macę, l-karnityne na ruch, ale to często nic nie daje, czytałam tylko o udowodnionym działaniu l-karnityny na ruch

  #1447048

  mechasia

  Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

  Dzięki,jutro wybieram się do lekarza i jestem bardzo ciekawa co tym razem powie.Napewno będzie znów marudził,że jak przyjdzie czas to się uda,mam tylko nadzieję że tym razem będzie inaczej.

  Pozdrawiam

  Michalina

  #1447049

  kaja26

  Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

  mechasia ale jakie macie badania?
  macie badanie męza? bo może niewarto mimo młodego wieku z tym badaniem zwlekać i udać się do Bączkowskiego i po prostu wiedzieć na czym się stoi…..  #1447050

  monika5

  Re: CO W ZASTĘPSTWIE?

  Mój bierze Salfazin, ale czy pomaga – powiem jak się nam uda 😉

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close