Cos mnie kłuje – listopadówki

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #15833

  madzix

  Jakieś dziwne mam kłucia w brzuszku, które promieniuja od pępka w dół. Tez tak macie?
  Magda + Igorek lub Julcia (12.11-16.11)

  #230830

  ada77

  Re: Cos mnie kłuje – listopadówki

  Oj, biedna… Niestety takie kłucia, ciągnięcia, pobolewanka będą Ci teraz towarzyszyć dość często. Wszystko rośnie, zwłaszcza brzusio, dzidzia mości sobie gniazdko, a to się nie może odbyć zupełnie bez rewelacji tego typu. Oczywiście wszytko jest o.k do czasu, kiedy nie boli bardzo. Jeśli to wyjątkowo ostre kłucie musisz koniecznie iść do lekarza, to moga byc jajniki, pęcherz, nawet nerki itp. Jeżeli to jednak delikaty ból-możesz spać spokojnie. Nic złego się nie dzieje.
  ada77 i miki  #230831

  janet31

  Re: Cos mnie kłuje – listopadówki

  Powiem ci że ja ciągle czuje jakies bóle w podbrzuszu,czasami ciągnie od jajników i mam wrażenie ze zaraz mi cos wypadnie.CzEsto jest to ostry ból na tyle że musze szybciutko usiaść,ale 10 min. pózniej już nic nie czuje.Mam nadzieje że to tylko dzidzia się tam rozpycha i jak powiedziała Ada wije sobie gniazdko.Na wszelki wypadek w przyszłym tygodniu ide do lekarza i troche mu pomarudze.Pozdrawiam Cię serdecznie i twojego maluszka,buziaczki

  ja i mój listpopadowy Eminem lub Eminemka

  #230832

  usianka

  Re: Cos mnie kłuje – listopadówki

  Mnie żadko coś kłuje ale jeśli już to wyraźnie czuję że to moje jelitka 🙁 Qrcze, wogóle jak tylko zaszłam w ciążę to widzę jak mi sie zmieniło funkcjonowanie układu pokarmowego – zawsze bez problemów a teraz….
  Skoro te kłucia bardzo Ci dokuczają to lepiej powiedziec lekarzowi – jak napisały dziewczyny – to moze być kilka różnych rzeczy.
  pozdrawiam

  Usianka i Bąbelek (9.XI.2003)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close