CSK w K-cach Ligocie

Cześć,
Spodziewam się dzidziusia i dlatego chciałabym Was prosić o informacje. Czy któraś z Was rodziła w Klinice w Katowicach Ligocie. Jakie wrażenia i wogóle jaka jest opieka. Jakie tam panują zasady i co trzeba ze soba mieć.
Za odpowiedzi z góry dziękuję
Ewa

2 odpowiedzi na pytanie: CSK w K-cach Ligocie

efcia2004 Dodane ponad rok temu,

Re: CSK w K-cach Ligocie

Nie powiem Ci tego bo nie wiem ale chciałą tylko spytać że wybrałaś chyba najlepszy szpital na Śląsku. Z wiarygodnych źródeł wiem że pracuja tam naprawdę świetni fachowcy.

Ewcia i Asieńka (4.03.2005)

ika Dodane ponad rok temu,

Re: CSK w K-cach Ligocie

Jeśłi chcesz miec przyjazną i miłą atmosferę podczas porodu to lepiej zdecydować sie na Szpital kolejowy ( niedaleko CSK) , albo Leszczyńskiego na Raciborskiej. Jeśli chodzi o podejście lekarzy i położnych to w w/w szpitalach mają lepszą opinię niż CSK.
Warto przejżeć strony internetowe fundacji Rodzić po ludzku” niezły zestaw opinii.
Pozdrawiam serdecznie

ika i Igor 01.04.04 + słoneczko

Znasz odpowiedź na pytanie: CSK w K-cach Ligocie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wiek przedszkolny
>>> prawidłowy rozwój Waszych dzieci <<<
Witam, jestem nauczycielką i terapeutą integracjii sensorycznej 2giego stopnia. Jest to stymulowanie zmusłów poprzez system odpowiednich ćwiczeń ruchowych, mających na celu prawidłowe przetwarzanie informacji przez mózg. Zajęcia te adresowane są do: -dzieci z trudnościami w
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Przykry zapach z ust
Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że moja córeczka szczególnie rano ma przykry zapach z ust. Jaka może być tego przyczyna? Czy mogą to być jakieś problemy rzołądkowe? Ania
Czytaj dalej