Czy stres może zaszkodzić?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #32958

  magdinka

  Karmię mojego Szymka piersią. Dostaje też w ciągu dnia zupkę i owoce. Ale głównym elementem jego diety jest moje mleko. A ja mam problemy…. Właśnie wróciłam do pracy po urlopie macierzyńskim. Nie jest dobrze, liczę się z tym że mogę stracić pracę. Do tego, i to jest chyba jeszcze gorsze, mam problemy z mężem. Stwierdził że nie jest pewny swoich uczuć, wolny czas spędza poza domem. Jestem tak zestresowana że nie mogę normalnie funkcjonować. Czy taka sytuacja może mieć wpływ na skład pokarmu? Czy w jakiś sposób przekazuję swój stan psychiczny małemu??? Czy mogę mu zaszkodzić?? Pomóżcie.

  Magdinka i Ludzik (12-06-03)

  #435318

  iwwoj

  Re: Czy stres może zaszkodzić?

  Wszystkie stany emocjonalne matki są jaknajbardziej odczuwalne przez dziecko. Chociaż tego nie widać dziecko się denerwuje i niepokoi jeżeli Ty jestes zdenerwowana.
  A poza tym oczywiście odbija sie na pokarmie. Nie wiem czy na jakości , ale na ilości na pewno. To akurat wiem z doświadczenia.
  Wszystkiego najlepszego i nie denerwuj się tak. Faceta zbagatelizuj póki co. Dziecko jest najważniejsze i musi być szczęśliwe. Pomóż mu, a z chłopem rozprawisz się za jakiś czas, on nie jest ważny w tym momencie.
  ( to oczywiście moje zdanie )
  Pozdrawiam.

  Iwona i KONRAD (ur.10.01.03)  #435319

  Anonim

  Re: Czy stres może zaszkodzić?

  Głowa do góry . Postaraj sie nie stresować . Wiem , że łatwo to powiedzieć ale niestety tak jest , ze stres obniża laktacje. Sama niestety tego doświadczyłam i synek zaczął wolniej przybierać na wadze.Na szczęście udało mi się opanować sytuację i mleczko płynie z powrotem . A swoją droga olej męża który nie wspiera Cię w najważniejszych dla Was chwilach.

  Marta i Filip (03.08.2003 )

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close