czy to dozwolone

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #11512

  ok-ej

  Chciałabym sie dowiedzieć czy jezeli jestem obecnie w 13 tyg. ciązy to czy moge jeżdzić autobusem ? ( co tydzień jeżdze do domu ok. 3 godzin)Czy to jest dozwolone podczas ciązy ? Czy to nie szkodzi dzidzi ? Bardzo proszę poradzcie mi coś ? Czy można przez takie podróże poronić ?

  #179765

  ika

  Re: czy to dozwolone

  Kochana ok-ej bardzo panikujesz, a może wcale nie ma ku temu powodu. Najlepiej zapytaj swojego lekarza przy nastepnej wizycie czy takie dojazdy mogą być dla Ciebie i Twojej kruszyny szkodliwe. Ale wchodzisz już w II trymestr, więc nie powinno być źle. Takie dojazdy mogą byc niewskazane przy zagrozonej ciąży i w pierwszym trymestrze ( mogą – nie muszą!!!)Nie stresuj się tak bardzo, a przynajmniej spróbuj podejść do siebie z odrobinką dystansu, a wtedy i dzieciatko będzie spokojniejsze.
  Twój lekarz jest właśnie po to by rozwiewał wszelkie Twoje wątpliwości.
  Bardzo serdecznie pozdrawiam
  Ika  #179766

  agnes75

  Re: czy to dozwolone

  Pytanie chyba nie na to forum. Chyba za bardzo się nad sobę roztkliwiasz. Mimo wszsytko ciąża to stan fizjologiczny. powinno się żyć normalnie. Czym może zaszkodzić cotygodniow ajazda autobusem przez trzy godziny???? Każdy z znas porusza się cały tydzień jakimiś środkami lokomocji. W życiu nie słyszałam żeby przez coś takiego poronić. Przepraszam, może jestem trochę zlośliwa, al eirytuje mnie jak kobiety w ciąży przesadnie się nad sobą rozczulają i zaczyna im się wydawać że powinny już tylko leżeć i ni cnie robić przez 37 tygodni (no, chyba że są ku temu powody)

  Agnieszka termin 28 czerwca

  #179767

  ulaszek

  Re: czy to dozwolone

  najrozsadniej jest ZAWSZE zasiegnac rady u lekarza prowadzacego ciaze, w koncu on zna cie najlepiej, twoja ciaze i do tego jest osoba kompetentna, wszelkie inne rady… moga byc szkodliwe

  ula

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close