Hmmm, o co chodzi z wózkami Graco??

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #44954

  kotagus

  Myślę o zakupie Młodemu Graco Quatro (ellipse). Oglądałam w sklepie, podoba mi się. Teraz ma się pojawić wersja „de lux”, która poza kilkoma nieznaczącymi bajerami ma mieć gumowe kółka (ponoć dużo lepsze od piankowych), czekam na nią, żeby sobie obie wersje porównać. Ale, żeby nie marnować czasu, śledzę równocześnie rynek wtórny na Allegro. I zaczynam mieć wątpliwości, bo znalazłam kilka 3-6 miesięcznych wózków, jeszcze na gwarancji. Dlaczego ktoś sprzedawałby wózek, gdyby był dobry? To przecież nie gondola, z której dziecko wyrasta?
  Wiem, że Graco ma nienajlepsze opinie, ponoć rozpadają się konstrukcje. Tu cała rama jest aluminiowa, nie plastikowa, na pewno zatem trwalsza. Ale na co jeszcze zwrócić uwagę? Może któraś ma jakieś doświadczenia z tym modelem?

  Kotagus i Mati 28.01.04

  #584802

  vieta

  Re: Hmmm, o co chodzi z wózkami Graco??

  my mieliśmy graco i też ramę aluminiową, ale było w nim trochę plastiku. Pewna pani w sklepie nam powiedziała, że miała identyczny wózek do naszego i jej p ęknął z boku na plastiku.
  Przychodzimy do domu i mój mężczyzna go ogląda i i u nas też pęka. Dobrze ze zauważyliśmy, bo inaczej nie wiem co by było.
  Pani która sprzedała nam ten wózek a później drugi odradzała nam go ze względu też na firmę-sa problemy z reklamacjami, dużo plastiku, często się psują itd

  Ponadto trochę sztywno się nim jeździło i b.szybko zrobiły nam się iksy z kół. A jeździła nim Julka 1,5roku.

  Julcia 26.04.2001 .

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close