ile picia?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #63650

  makowiec13

  Ile powinno pić 6-7 miesięczne niemowlę karmione piersią rano, wieczorem i raz w nocy a ile karmione sztucznie?
  Zastanawiam się czy karmiąc piersią po prostu Mati się wystarczająco „napija” i dlatego niespecjalnie pije w ciągu dnia (niestety tylko łyżeczką, bo z butli lub niekapka nie ma ochoty – służą mu tylko do zabawy…) czy muszę mu jeszcze dużo wpychać dodatkowo?

  pozdrawiam

  Beata i Mateuszek (12.09.2004)

  #807385

  pam-24

  Re: ile picia?

  moja córa w tym wieku nie piła dużo…w lato to był jeden soczek gerbera, była na cycu i chyba wtedy wlasnie dziecko tak bardzo nie potrzebuje innych płynów bo mleko matki pierw zaspokaja pragnienie potem głód, nie wiem natomiast jak jest przy dzieciach karmionych sztucznie…

  Pam & Kiki 13-12-2003  #807386

  shibaa

  Re: ile picia?

  Moja Ania jada tak: raz zupka (pół słoiczka), raz owoce (na ogół prawie cały mały słoiczek), raz kaszka ze słoichka (też pół), raz mleko modyfikowane a poza tym mleczko z cyca do woli – również w nocy …. i nie pije WOGÓLE!!!
  Czasem jak jej chce dac herbatkę to nie chce …. no to co – mam ją zmuszać? Z sokami to samo … nie ma mowy. Mam wrażenie że jak chce pić to się przyczepia do cyca … może źle robię i powinnam dawać zamiast herbatkę w takich momentach -ale wszyscy mówią – ostatnio lekarka na szczepieniu też że pierś ma być do woli i już. No to jest.
  Z kupkami nie ma problemu, nie są jakieś twarde, nie ma problemu z robieniem, siusia też jak należy …

  Agata i Ania (7.09.2004)

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close