jak dobrze że są wyrozumiali ludzie

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)
 • Autor
  Wpisy
 • #10374

  gonia23

  Dziewczyny, właśnie siedze jak zmarnowana, niewyspana i w ogóle w kiepskiej formie w pracy, bo wczoraj kończyłam magisterkę. I to chyba bardzo widać, bo przyszła moja szefowa i mówi, że tak kiepsko wyglądam, żebym lepiej szła do domu. Jak dobrze, że sa jeszcze wyrozumiali ludzie!!!
  a jak Wasi szefowie?

  Gosia i Bąbelek

  #168250

  mala103

  Re: jak dobrze że są wyrozumiali ludzie

  JA NA MOJĄ NIE MOGĘ NARZEKAĆ ACZKOLWIEK JESTEM NA ZWOLNIENIU TO ZAWSZE JAK IDĘ POROZMAWIAĆ ZNAJDUJE DLA MNIE CZAS.
  ANIA I 28 TYG BOBO  #168251

  agnet

  Re: jak dobrze że są wyrozumiali ludzie

  A JA NIENAWIDZĘ MOJEJ SZEFOWEJ. TO WREDNA, WYŻYWAJACA SIE I WYŁADOWYWUJĄCA HUMORY NA LUDZIACH BABA. JEST FAŁSZYWA I PRZEZ NIĄ MAM DEPRESJĘ. KIEDYŚ MI POWIEDZIAŁA, ZE JAK ZAJDĘ W CIĄŻĘ,, TO BEDZIE JARAĆ PAPIEROSY, ZEBYM ZOBACZYŁA, ŻE W ŻYCIU NIE JEST LEKKO – BO PRZY NIEJ PALONO JAK BYŁA W CIĄŻY. TO KRETYNKA. JESTEM NA NIĄ UCZULONA, JAK MAM IŚĆ DO PRACY TO RANO NAJPIERW MAM ROZWOLNIENIE, A POTEM JAKĄŚ TRZĘSIAWKĘ. MÓWIE WAM, KOSZMAR. CZASEM MA DZIEŃ DOBRY …. DLA ZWIERZĄT …. I PUŚCI MNIE SZYBCIEJ – NP. JAK JESTEM PO JAKIŚ EGZAMINIE ALBO PRZED. TERAZ UZYSKAŁAM OD DYREKTORA URLOP SZKOLENIOWY – 28 DNI – NIE ZAWSZE TA IDIOTKA CHCE MI DAĆ WOLNE, !!!!!!!! DZIEKUJCIE BOGU, JEŚLI MACIE DOBRE SZEFOWE. JA MAM DOSĆ. POWIEDZIAŁA MI KUZYNKA, ZE JAK ZAJDĘ W CIĄŻĘ, TO PRAKTYCZNIE OD PIERWSZEGO DNIA MOGĘ ISĆ NA ZWOLNIENIE, BO JAK POWIEM LEKARZOWI, JAKA MAM SZEFOWĄ TO NIE BĘDZIE PROBLEMU. TAK NA MARGINESIE TO WŁAŚNIE TA KRETYNKA KAZAŁA MI SOBIE KAWĘ PODAĆ I PRZENIEŚĆ DWA KARTONY PAPIERU – SUPER LEKKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  staram się o dzidzię
  AGNIESZKA

  #168252

  ninka

  Re: jak dobrze że są wyrozumiali ludzie

  Moim przełożonym jest mężczyzna – mój rówieśnik do rany przyłóż. Wyobraźcie sobie, że jak pojechłam do szpitala (wiedział, że jestem w ciąży) to wysyłał mi sms-y typu „trzymaj się, wszystko będzie dobrze”. Niestety nie było, ale to już zupełnie inna historia. Wiem, że jak znowu będę w ciąży to mogę liczyć na Jego wyrozumiałość.

  pozdrawiam
  Ninka

  #168253

  jane

  Re: jak dobrze że są wyrozumiali ludzie

  Bardzo Ci współczuję. Wiem, że to może łatwo mówić, ale może jest czas, żeby sobie szukać innej pracy? Pójście na L4 od 1 dnia ciąży to rozwiązanie, ale tylko na jakiś czas, bo jaką masz gwarancję, że ta wredna baba nie podłoży Ci świni, jak będziesz chciała po macierzyńskim (czy tam wychowawczym) wrócić do pracy?

  Beata z Majowym Groszkiem

  #168254

  agnet

  Re: jak dobrze że są wyrozumiali ludzie

  WIEM, WIEM. SZUKAŁAM PRACY, JESZCZE 2 MIESIĄCE TEMU… POSZŁAM NA ROZMOWĘ I NA DZIEŃ DOBRY OTRZYMAŁAM PYTANIA TYPU: ‚JAK BARDZO JEST PANI UZALEŻNIONA OD MĘŻA” „CZY W NAJBLIŻSZYM ROKU PLANUJECIE DZIECKO ” ITD….. NIC MIŁEGO!!!!! POZA TYM POWIEDZIANO MI, ZE BĘDĘ JEŻDZIĆ PO WARSZAWIE I INNYCH MIASTACH I ZE MAM ZAPOMNIEĆ O STUDIACH, BO JAK TRZEBA BĘDZIE TO I WEEKENDY BĘDĄ PRACUJACE. ŻEBY TO JEDEN PRACODAWCA POWIEDZIAŁ – ALE NA KAŻDEJ ROZMOWIE BYŁO PODOBNIE. PRACUJĘ TERAZ W BUDŻETÓWCE, MAM STRASZNIE MAŁO KASY, ALE ZAWSZE TO PRACA PEWNA. POSTANOWIŁAM PO TYM STARANIU SIE O PRACE POSTARAC SIE O DZIDZIE. URODZIC, A POTEM PO ILUS MIESIACACH POSZUKAC PRACY. BEDE JUZ PO STUDIACH I BEDZIE DZIADZIUS. BEDZIE INACZEJ, NA PEWNONIE LATWIEJ, ALE DECYZJA WYDAJE MI SIE SLUSZNA!!!!

  staram się o dzidzię
  AGNIESZKA  #168255

  dorotka1

  Re: jak dobrze że są wyrozumiali ludzie

  tak ze lepiej moim zadaniem siedziec tu gdzie sie jest i zachodzic jak najszybciej, nie wiadomo, czy w nowej pracy nie bedzie jeszcze gorzej

  Dorotka i Chłopczyk (2.03.2003)

Postów wyświetlanych: 7 - od 1 do 7 (wszystkich: 7)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close