Jak powitać gości?

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)
 • Autor
  Wpisy
 • #58858

  gacka

  Dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy. Otóż w czwartek w mojej firmie odbędzie się poczęstunek wigilijny dla pracowników. Ja jako osoba odpowiedzialna za oddział firmy zostałam zobligowana do powitania gości i przemówienia na „dzień dobry”. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, co powiedzieć. Możecie mi poradzić co powinnam powiedzieć, jak ubrać to w słowa, by mowa była w miarę krótka acz treściwa? Dodam, że na spotkaniu będzie Prezes firmy (jako właściciel) z żoną, która w firmie zajmuje też wysokie stanowisko oraz ich dzieci, a także wiceprezes firmy. Pozostali uczestnicy to pracownicy poszczególnych działów. Może gdzieś w necie można jakieś teksty znaleźć? Mam totalną pustkę w głowie i zaczynam panikować. Pomóżcie proszę.

  Duża buźka

  Gacka i Julka 01.03.2004

  #751979

  laminja

  Re: Jak powitać gości?

  hmmm.

  Zacznij od ofrmułek grzecznościowych – Serdecznie witam wszystkich tu zgromadzonych. Jest mi bardzo miło, że na nasze spotkanie przyjechali też Państwo… ze swoimi dziećmi. coś w tym stylu.

  Później warto w kilku słowach podsumować kończący się rok. Powiedzieć o sukcesach, może wymienić szczególnie zasłużonych pracowników… Możesz też powiedzieć parę słów o planach na nadchodzący rok.

  Na koniec życzenia i zaproszenie na poczęstunek… 5 minut i po przemowie :)) Ważne, żebyś nie była spięta. Możesz sobie przygotować ładną ściągawkę.

  Jesli są w Twoim oddziale osoby szczególnie zasłużone można skorzystać z obecności prezesa i je jakoś wyróżnić (dyplomem, małym uponinkiem).
  Trudno mi coś więcej napisać, bo nie znam szczegółów. Ale jak już sobie napiszesz przemówienie mozesz mi je przysłac na priva – może będę mogła Ci jakoś pomóc.

  pozdrawiam i życzę powodzenia.

  Szymon

Postów wyświetlanych: 2 - od 1 do 2 (wszystkich: 2)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close