kiedy już widać na usg?

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #57032

  monik77

  Cześć dziewczynki, mam do was pytanie. Byłam w 27 dniu od podwyższonej temeratury u gin. i badanie nie wykazało ciązy, ani na fotelu, ani na usg, mimo iż wcześniej robiłam dwa testy i wyszły pozytywne. Wczoraj po badaniu gin. zrobiłam pnownie trzeci test,zeby nie zwątpic;-) i znowu duża różowa kreska. Powiedzcie, czy mam się marwić,ze nic nie widać? Mam śluz w ilościach opływających, obrzmiałe piersi, pobolewanie podbrzusza od czasu do czasu, raz mocniej raz słabiej, lub w ogóle (to tyle z innych objawów). Poza tym czuje się strasznie słabo, prawie zemdlałam w łazience dzis rano.

  #729757

  efcia2004

  Re: kiedy już widać na usg?

  Ja na pierwszym usg byłam w 7 tc ale to ze względu na małe problemy które miałam i generalnie po to żeby się uspokoić. Już wtedy widziałam pięknie bijące serducho i byłam przeszczęśliwa. Fakt, piersi mnie bolały przez pierwsze 2 miesiące, brzusio też trochę. Myślę że powinnaś jeszcze trochę poczekać przed kolejnym usg.
  pozdrawiam

  Ewcia  #729758

  monik77

  Re: kiedy już widać na usg?

  u mnie to był niecały 4 tydzień, a naczytałam się ze dziewczyny widziały juz pęcherzyk w 3,5 tyg, wieć poszłam. Może brardziej przy okazji, bo poszłam z infekcią pochwy i sromu, ale same wiecie po prostu zaczełam sie martwić, że może to ciąża poza maciczna, albo coś nie tak i w ogołe…

  #729759

  aleini

  Re: kiedy już widać na usg?

  Ja na pierwszej wizycie byłam w 5 tygodniu to był 41 dc i podczas badania gin stwierdził, że niby ciąża jest, ale to jeszcze wcześnie, aby przesądzać.
  Zrobił mi USG i w tym czasie na monitorze było widać pęcherzyk płodowy.
  Fasolkę zobaczyłam 3 tygodnie później 🙂
  Wg mnie się trochę pospieszyłaś – wiem, że najlepiej od razu wszystko wiedzieć, ale w 27 dc to zdecydowanie za wcześnie – do zapłodnienia doszło no nie wiem niecałe 10 dni wcześniej, albo nawet mniej. Tam na pewno są setki tysięcy komórek połączonych ze sobą i dzielących się, ale to maciupeńkie i nawet na bardzo dobrym sprzęcie raczej nie do wychwycenia.
  Pęcherzyk w 41 dc miał u mnie 23 mm czy był niewiele większy od paznokcia dorosłego mężczyzny 🙂

  Życzę cierpliwości i radość, bo przecież są 2 kreski – wierz, że wszystko będzie dobrze, bo dlaczego miałoby nie być??

  Pozdrawiam i gratuluję kreseczek

  Jola, Maciuś i

  #729760

  monik77

  Re: kiedy już widać na usg?

  Dziękuję za słowa otuchy i bedę cierpliwie czekać.

  #729761

  ankaes

  Re: kiedy już widać na usg?

  JEŚLI CHODZI O MNIE TO JA OSTATNIA MIESIĄCZKĘ MIAŁAM 08.08 A DO LEKARZA POSZŁAM 21.09 I WTEDY LEKARZ ZOBACZYŁ NA USG PĘCHERZYK CIĄŻOWY, KTÓRY MIAŁ 4,2 MM. NA OPISIE UGS MAM OPISANE ŻE JEST TO CIĄŻA PONIŻEJ 6 TYGODNIA CO ODPOWIADAŁO MOIM WYLICZENIOM. SĄDZĘ ŻE JEŻELI POCZKASZ CIERPLIWIE TO WÓWCZAS LEKARZ MOŻE ZOBACZYĆ WIĘCEJ NIŻ TYLKO MALUTKI PĘCHERZYK CIĄŻOWY
  POZDRAWIAM

  ANKA

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close