Leukocyty-proszę o radę!!!

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #13454

  monikavi

  Witam Was Kochane,
  Odebrałam wyiki badań krwi i okazało się, że Leukocyty mam 12,11 a norma obok mówi o zakresie 4,6-10,2. Mam też przekroczoną wartość jakiś Neutrofili ( nawet nie wiem co to jest) bo mam 8,31 a norma jest do 8. Do tego glukoza po 60 min. po 50g wypitego trunku też na granicy bo 137 a do 140 jest norma. Czy grozi mi jakaś dietka? Jedyne co mi się spodobało to hemoglobina na poziomie 13,6. Do ginki ide w poniedziałek. Czy powinnam się tym niepokoić? Jak to jest u was? Poradźcie proszę. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  Monika (29.06.2003)

  #204469

  agnieszkag

  Re: Leukocyty-proszę o radę!!!

  Leukocytami nie musisz sie bardzo martwić. Wprawdzie ich podniesiony poziom świadczy o jakims stanie zapalnym w organiźmie ale u ciężarnych dopuszcza się nawet wynik do 16. Z glukozą tez w zasadzie zmieściłaś się w normie najwyżej lekarz zleci ci powtórkę, ale myślę że nie. A ten trzeci wskaźnik o którym wspominasz jest mi zupełnie nieznany.
  Myslę że możesz być zupełnie spokojna.
  Aga i Juleczek  #204470

  ewa250

  Re: Leukocyty-proszę o radę!!!

  Leukocytami sie na takim poziomie nie martw, ja tez mam podniesione, trzeba po prostu kontrolowac, a w razie wzrostu sparwdzic czy nie ma jakiegos stanu zapalnego (np. zepsuty zab ktory nie boli). Ale masz za to piekna hemoglobine, mnie poooooleciala bardzo w dol, ale jeszcze jest na granicy, zobaczymy co bedzie za 2 tygodnie. Mam nadzieje ze nie poleci znowu tak bardzo.
  Pozdrawiam!

  Ewa i Maleństwo

  #204471

  Anonim

  Re: Leukocyty-proszę o radę!!!

  hemoglobinki tylko pogratulować 🙂 mnie jakoś nie chce sie podniesc i nawet zelazo nie pomaga ( a moze pomaga ..bo jednak dalszych spadkow nie widze)… poziom leukocytów w ciąży często jest podwyzszony… więc to chyba nie jest powód do jakiegoś alarmu…o neutro…. nie slyszalam…wiec nie pomogę..a cukier..pewnie lekarz pouczy zeby sie oszczedzac ze slodkim… powtórki testu nie życzę… choć jest prawdopodobne ze lekarz zleci…

  Pozdrawiam

  Weronka (termin 6.06.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close